SON DAKİKA

Yomra Medya

Yomraspor’un kaynaşma yemeğine büyük ilgi

Yeni sezon öncesi Yomraspor camiası kaynaşma yemeğinde bir araya geldi.

Yomraspor’un kaynaşma yemeğine büyük ilgi
Bu haber 10 Temmuz 2017 - 11:27 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Yomraspor düzenlenen kaynaşma yemeğinde bir araya geldi.

Yomra’da bir restorantta düzenlenen yemeğe Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu, Yomraspor Kulüp Başkanı Şemsettin Özcan, Yomraspor yöneticileri ve futbolcular katıldı.

BİRLİK BERABERLİĞİN İLK ADIMI

Yemekte Kulüp Başkanı Şemsettin Özcan, “Birlik beraberliğimizin ilk adımını atmış bulunuyoruz. Bu yıl Yomraspor’a ve diğer takımlara kazasız, belasız bir lig geçirmesini temenni ediyorum” diye konuştu.

BÜYÜK BİR CAMİAYIZ

Yeni sezonun hayırlara vesile olmasını dileyerek söze başlayan Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu: “Biz Yomraspor ailesi olarak Yomraspor camiası olarak geçen yıl hariç iyi bir grafikle her yıl yukarıya doğru yükseliyoruz. Günlük hayatta da, ticarette de, futbolda da her zaman hedeflerimiz olması lazım. Hedefi olmayan insandan hiçbir şey olmaz. Geleceği de karanlıktır. Bu yıl arkadaşlarımızın yapmış olduğu nokta transferlerle beraber ben bu heyecanı şimdiden yaşıyorum. İnşallah sizlerden ciddi beklentilerimiz var. Camia olarak biz büyük bir camiayız. Her zaman da Yomraspor’umuzun arkasındayız. İnşallah bu sezon hedeflediğimiz başarıya ulaşacağız” dedi.

ACELEYE GEREK YOK

Yeni sezonda yeni bir Yomraspor oluşturduklarını ifade eden Teknik Direktör Raşit Çalık: “Geçen yıldan 12 tane oyuncuyla tekrardan anlaştık. Dış transferde de şuanda 8 tane oyuncuyla sözleşme imzaladık. Eksik gördüğümüz bölgelere transfer yapmayı düşünüyoruz. Şuanda üç tane daha nokta transfer yapacağız. Ancak transferleri de acele yapmak istemiyoruz. Bu yapacağımız transferler takımımıza direk katkı sağlayacak oyuncular olacaklar. Üst liglerden görüştüğümüz oyuncular var” ifadelerini kullandı.

HERKESE GÜVENİMİZ TAM

Özlenen bir Yomraspor oluşturacaklarını söyleyen Çalık: “Amacımız Yomraspor’u bu sene hem taraftarına hem de Trabzon’a iyi bir takım olarak izlettirmektir. Bütün hedefimiz üst sıralar olacaktır. Yarışın içinde olacağız. Asıl hedefimiz ligde kalıp Play-Off’u kovalamak. Ancak Yomraspor’un Play-Off’ta yer almak için bütün imkânlarını seferber edeceğiz. İnşallah Allah’ın izniyle de bu hedefi yakalayacağız. Takımıma, Yönetimime, Belediye Başkanımıza, herkese güvenimiz tam. İnşallah sezon sonunda mutlu sona ulaşacağız” diye konuştu.

Yomraspor  topbaşı yaparak 2017 – 2018 futbol sezonu çalışmalarına başladı.

YomraMedya.Com olarak yeni sezonda Yomraspor’a başarılar diliyoruz.

 

 

 

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER