SON DAKİKA

Yomra Medya

Yomraspor’da transferde öncelik yerli oyuncular

Mor-beyazlılar transfer çalışmalarını Giresun, Trabzon, Rize ve Artvin’deki oyunculardan yapacak.

Yomraspor’da transferde öncelik yerli oyuncular
Bu haber 21 Mayıs 2017 - 17:07 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Yomraspor’da önümüzdeki sezonun kadro yapılanması için yürütülecek transfer çalışmalarının haritası belli olmaya başladı.

Mor-beyazlılar önümüzdeki sezon için kadrosuna Trabzon, Giresun, Rize ve Artvin’deki oyunculardan takviye yapmayı planlıyor. Yomra Basın Sözcüsü Recep Keleş, transfer çalışmalarında yerli oyunculara yöneleceklerini belirterek, “Transferleri özellikle Trabzon, Rize, Giresun ve Artvin’deki oyuncu arkadaşlarımızdan yapacağız. Dışardaki illerden gelen arkadaşlarımız bölgeye uyum sağlamakta sıkıntı çekiyorlar.” diye konuştu.

Önceki transfer döneminde dışardan gelen oyuculardan istedikleri verimi alamadıklarını dile getiren Keleş, Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu’nun da bu sezon kendilerine destek olacağını söyledi. Keleş, “Geçen dönemlerde aldığımız arkadaşlarımızdan istediğimiz verimi alamadık. Bir öz eleştiri yapmak gerekirse tesissimiz yok. Onun da bir eksikliği var. Demin bahsettiğim illerin alt yapısında oynayacak oyunculardan transferleri yapacağız. Hedefimiz o yönde. Önümüzdeki sezon Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu’da bize desteklerini sunacak onunda büyük bir desteği olacak. Hedefimiz şampiyonluk. Bu bağlamda da hocamız çalışmalarını sürdürüyor

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER