SON DAKİKA

Yomra Medya

Yomra’lı Adanur Kocaeli’den Aday Adayı

Yomra’lı Adanur Kocaeli’den Aday Adayı
Bu haber 02 Mayıs 2018 - 13:52 'de eklendi ve kez görüntülendi.

24 Haziran’da yapılacak 27. dönem milletvekili seçimleri için Çayırova MHP Eski İlçe Başkanı Abdullah Adanur, Milliyetçi Hareket Partisi’nden Kocaeli’de milletvekili aday adayı oldu.
Yomra’nın Özdil Mahallesi doğumlu olan Abdullah Adanur YomraMedya.com’a yaptığı özel açıklamada; “Kocaeli – Çayırova ilçe teşkilatının aday olma konusunda partililerimizin yoğun taleplerini görmezden gelemeyeceğim için parti görevi olarak kabul edip sıralamadaki yerimi düşünmeden aday olmaya karar verdim” ifadelerini kullandı.
Abdullah Adanur Kimdir?
1974 yılında Trabzon’un Yomra ilçesi Özdil Mahallesinde doğan Adanur ilkokul 3. sınıfa kadar Özdil İlkokulunda okumuş olup şu anda Kocaeli’de ikamet etmektedir. 1988 yılında Kocaeli – Gölcük Ülkü Ocaklarında siyasi hayatına adım atmış olup Milliyetçi Hareket Partisi ve Ülkü Ocaklarında Kocaeli, Malatya ve Bursa’da çeşitli kademelerde görev yapmış olup son olarak Milliyetçi Hareket Partisi Çayırova İlçe Başkanlığı yapmıştır. Kendisi çeşitli ticari faaliyetlerine devam ettiği Köyden Gıda ve Resital Gıda isimli iki şirketi vardır. Evli ve üç çocuk babası olan Abdullah Adanur doğmuş olduğu Trabzon’un Yomra ilçesi Özdil Mahallesi ile irtibatı hiçbir zaman koparmamış gerek akrabalık ilişkileri gerek dostluk ilişkileri ile cemiyet hayatının içerisinde olmuştur.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER