SON DAKİKA

Yomra Medya

Yomra’da yaşayan kadınlar çay ocaklarından şikayetçi

Yomra’da yaşayan kadınlar çay ocaklarından şikayetçi
Bu haber 08 Aralık 2017 - 16:07 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Geçtiğimiz günlerde Yomra Medya Facebook sayfamızdan yaptığımız ve büyük bir katılımın olduğu anketimizden ilginç sonuçlar çıktı. ‘Sizce Yomra’nın en büyük sorunu nedir?’ sorumuza kadın takipçilerimizin büyük bir kısmı neredeyse aynı cevapları verdi.
Kaldırımlara park edilen araçların, çay ocakları tarafından koyulan sandalyelerin kendilerini çok rahatsız ettiğini belirten hanımlar, özellikle bebek arabasıyla yürümenin zorluklarından bahsettiler. Yetkililerin bu konuyla ilgili bir çalışma yapması gerektiğini dile getiren Yomra’da yaşayan kadınların yorumları şu şekilde;
Yldrm Pnr: Benim için en önemlisi Kaldırım üzerinde park halinde olan insan ve arabalar bebek arabasıyla geçemiyoruz.
Elif Yıldırım Azak: Kaldırım ortasında oturan amcalar, Çocuklarımızı getirebileceğimiz park, Yolların ortasına çekilmiş taşıtlar (karşıdan karşıya geçerken yolun ortalamak gerek) Sahillerimiz berbat… yazın denize girebilmek için başka yerlere neden gidiyoruz ki, Özellikle belitmek istiyorum ki kaldırımlar çok yüksek yaşlı ve çocuklar çıkarken çok zorlanıyorlar, Bir de yomranın merkezinden mahallerine giden dolmuş istiyoruz. Bir yere gidip gelmek astarı yüzünden pahalıya çıkıyor.
Gülay Burhan: Kaldırımlarda duran araçlar oda yetmezmiş gibi anayolda duran araçlar karşıdan karşıya geçmek icin yolu yargılayıp gelen araca bakmak kazaya yüzde yüz davetiye cikariyor.
Nuray Karlıdağ Güler: Bence dolmuş sorunu ve çay ocaklari kahvehaneler kaldırımları işgal ediyorlar ve biz bayanlar sıkıntı çekiyoruz.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER