SON DAKİKA

Yomra Medya

YOMRA’DA KAVGASIZ SİYASET DÖNEMİ

YOMRA’DA KAVGASIZ SİYASET DÖNEMİ
Bu haber 25 Aralık 2021 - 17:47 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti Yomra İlçe Başkanı Abdülkadir Özdemir, beraberinde ilçe yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık’a iade-i ziyarette bulundu.

Başkan Bıyık, AK Parti heyetine çalışmaları hakkında bilgilendirmede bulundu. Yomra’nın sorunları ve çözüm yollarının istişare edildiği görüşmede, Özdemir ve yönetimine ziyaretlerinden ötürü teşekkür eden Bıyık, “İstişare kültürünü geliştirmemiz, herkesin Yomra’mıza katkı vermesini sağlamamız açısından duruşunuzu çok değerli buluyor ve teşekkür ediyorum. Bizler Yomra’da kavgasız siyasetten yanayız. İlcemizin gündeminin siyasi kavgalar ile meşgul edilmesini istemiyoruz. Göreve seçildiğim günden beri hep bunu istedim, bunu savundum. Sizlerinde bu düşüncede olduğunuzu biliyoruz. İstişare mekanizmasını çalıştırıp kavgasız siyaset yapacağız. Siyasetemizde her zaman Yomra’nın çıkarlarını, gelişmesini, kalkınmasını önceleyeceğiz. Yomra’mıza bir hizmet daha fazla kazandırmak için Yomralılar olarak güç birliği yapacağız. Halkımızın bizden istediği budur” diye konuştu.

AK Parti Yomra İlçe Başkanı Özdemir de kabullerinden ötürü Başkan Bıyık’a teşekkür etti. Bıyık’ın görüşlerine sonuna kadar katıldıklarını ifade eden Özdemir, “Ülkemize kısa süre önce döviz kuru ile diz çöktürmek istediler. Sayın Cumhurbaşkanımız çok akılcı hamlelerle bu saldıyı da bertaraf etti. Ülkemizin, şehrimizin, ilçemizin gelişmesine katkı sunmak için birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var. Bizler Yomra’ya katkı sunmaya her zaman hazırız. Bizlerde sizin gibi ilçemizde kavgasız siyasetten yanayız. Çalışmalarınızda üstün başarılar diliyoruz” diye konuştu.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER