SON DAKİKA

Yomra Medya

Yomra Medya’nın yaptığı anket Trabzon’da gündem oldu

Yomra Medya’nın yaptığı anket Trabzon’da gündem oldu
Bu haber 06 Kasım 2017 - 22:02 'de eklendi ve kez görüntülendi.

3 Kasım Cuma günü Yomra Medya Facebook sayfamızdan başlattığımız ankete binlerce kişi katıldı.

Sorumuz ‘Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’nu başarılı buluyor musunuz?’ idi. Takipçilerimizden Evet veya Hayır şeklinde yorum yapmalarını istedik.

Ve 6 Kasım Cumartesi saat 21.15 itibariyle anketimize 1790 yorum yapıldı. Yapılan yorumlardan 40 tanesi EVET BAŞARILI BULUYORUM, 1750 tanesi HAYIR BAŞARILI BULMUYORUM şeklinde.

Ortaya çıkan bu sonuç Trabzon’da gündem oldu. Bir çok takipçimiz anketimizi paylaşırken, trabzon’daki bazı gazeteciler değerlendirmelerde bulundu. Ayrıca farklı facebook sayfaları ve gruplar anketimizi köşelerine taşıdı.

Anketimizin yaklaşık 90.000 kişiye erişim sağladığı Facebook verilerine yansıdı.

YomraMedya.Com olarak bilmenizi isterizki yaklaşık 5 ay önce kurduğumuz haber sitemizi ve sayfamızı büyütmek adına çalışmalarımıza devam edeceğiz. Hedefimiz Sosyal Medya’nın gücünü aktif bir şekilde kullanarak Trabzon ve özellikle Yomra’da yaşayan vatandaşlara çok kısa sürede ulaşmatır.

Bilmenizi isterizki Yomra Medya’nın hiçbir kişi, kurum vs vs ile bağlantısı yoktur. Henüz yolun başında olan haber sitesi projemize ilgi gösterip, sayfamızı ve sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

İstek, Görüş ve Önerilerinizi aşağıdaki mail adresinden bizlere ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla.

iletişim: yomramedya@gmail.com

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER