SON DAKİKA

Yomra Medya

YOMRA KÜLTÜR MERKEZİ İLGİ ODAĞI OLDU

YOMRA KÜLTÜR MERKEZİ İLGİ ODAĞI OLDU
Bu haber 31 Temmuz 2022 - 18:05 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Yomra Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan Yomra Kültür Merkezi ilgi odağı oldu. Henüz kısa süre önce hizmete giren Kültür Merkezi bir çok organizasyona ev sahipliği yaptı. Yomra Kültür Merkezine yaşanan yoğun talep, ilçenin böyle bir merkeze ne denli ihtiyaç duyduğunu ve son derece doğru bir hizmet yapıldığını net olarak ortaya koydu.

Yomra Kültür Merkezinde geride kalan 3 ayda; 47 düğün, 32 kına ve nişan, 11 nikah, 25 tiyatro gösterisi, söyleşi programı, kongre ve STK organizasyonu yapıldı. Yakın zamandaki 138 ayrı program için ise Yomra Kültür Merkezinde randevu oluşturuldu.

Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık, Yomralının ihtiyaç duyduğu bir hizmeti daha Yomra’ya kazandırmış olmaktan mutluluk duyduklarını söyledi. Yomra Kültür Merkezinin her yönüyle Yomra halkının hizmetinde olduğunu belirten Bıyık değerlendirmesinde şunları kaydetti: “Ekonomik krizin yaşandığı bu günlerde düğün salonlarının maliyeti 20 bin ila 30 bin TL arasında değişiyor. Yomra Kültür Merkezinde ise insanlarımız hafta içi 6 bin TL, hafta sonları 7 bin 500 TL’ye düğün yapabiliyor. Merkezimizde ayrıca sosyal ve sanatsal faaliyetlerden kına, nikah, nişan organizasyonlarına kadar bir çok farklı etkinlik yapılabiliyor. Yomra dışından da insanlarımızın buraya rağbeti oluyor. Kıt ekonomik imkanlarla kısa sürede ilçemize kazandırdığımız Yomra Kültür Merkezinin bu denli rağbet görmesi bizleri son derece mutlu ediyor.”

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER