SON DAKİKA

Yomra Medya

Yomra Haber Sitemiz YomraMedya.Com Büyüyor…

Yomra Haber Sitemiz YomraMedya.Com Büyüyor…
Bu haber 03 Ekim 2017 - 12:25 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Yaklaşık olarak 3 ay önce kurulan haber sitesi google arama motorunda ve sosyal medyada binlerce kişi tarafından ziyaret edilmeye başlandı.

YomraMedya.Com hakkında konuşan sitemizin imtiyaz sahibi Ahmet Apaydın; “Öncelikle Selamlar. İlk olarak neden Yomra Medya’yı kurdum bundan kısaca bahsetmek istiyorum. Yapmış olduğum incelemede Trabzon’un tüm ilçelerinde en az 3 tane haber sitesinin var olduğunu öğrendim. Sadece Yomra’da aktif bir haber sitesi yoktu.

Günümüz teknolojisini göz önüne alacak olursak internet olmazsa olmazımız olmuş durumda. Akıllı telefon artık kullanmayan neredeyse kalmadı. İlçemizde yaşanan tüm gelişmeleri anında internet aracılığıyla tüm Yomra’lılara ulaştırabileceğimizi düşünerek bu yola çıktık.

Ayrıca Google arama motorunda ‘Yomra Haber’ kelimesini yazan ve arayan bir çok Yomra’lının olduğunu tespit ettim. Bu eksikliği gidermek adına çalışmalara başladık.” ifadelerini kullandı.

Sitenin son durumu hakkında bilgi veren Ahmet Apaydın “Yaklaşık olarak Yomra Medya isim hakkını tescil ettiğimiz günden bu yana 3 ay gibi bir zaman geçti. Facebook sayfamız ve sitemiz önemli kitlelere ulaşmaya başladı.

“Yomra Haber kelimesinde zirveye çıkacağız”

“Ayrıca yaptığımız SEO çalışmaları sonucunda YomraMedya.Com haber sitemiz Google arama motorunda “yomra haber, haber yomra, son dakika yomra haberleri, yomrahaber, yomra haberleri Vb” gibi sorguların hepsinde ilk sayfaya çıkmış durumda. Önümüzdeki 1 ay içerisinde zirveye çıkmayı hedefledik” dedi.

“Yakında Çok Daha Güncel Olacağız”

Son olarak Yomra Medya takipçilerine seslenen Ahmet Apaydın; “Evet bir çok eksiğimiz var. Henüz tam olarak güncel değiliz, yazar kadromuzu halen oluşturamadık. Bunların farkındayız. En kısa sürede bu eksikliklerimizi de ortadan kaldıracağımızı bilmenizi isterim. Bu süreçte bizi takip ederek desteğini esirgemeyen herkese teşekkür ederiz” dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER