SON DAKİKA

Yomra Medya

YOMRA BELEDİYESİ GÜÇLÜ MAKİNE PARKI İLE SAHADA

YOMRA BELEDİYESİ GÜÇLÜ MAKİNE PARKI İLE SAHADA
Bu haber 20 Mart 2022 - 13:46 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Son yılların en ağır kışının yaşandığını ifade eden Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık, “Güçlü makine parkımız ve ekip arkadaşlarımızın gayreti ile kar mücadelesi çalışmalarımızı başarı ile sürdürüyoruz” dedi.

Vatandaşların en ufak bir mağduriyet yaşamaması için büyük bir gayret içinde olduklarını kaydeden Bıyık, bazı noktalarda kar kalınlığının 1 metreyi aştığına dikkat çekti.

Başkan Bıyık kar çalışmaları ile ilgili yaptığı değerlendirmede şunları kaydetti: “Son yılların en ağır kışını geçiyoruz. 3 aydır aralıklı olarak kar yağışı ile mücadele ediyoruz. Bu süreçte aksattığımız, yetişemedigimiz noktalar olmuştur. Ancak vatandaşlarımızın en ufak bir mağduriyet yaşamaması için büyük bir mücadele verdik. Yerleşim yeri olan bazı mahalle merkezlerimizde kar kalınlığı yer yer 1 metreyi aşmıştır. Araç parkımızın güçlü olması ve ekip arkadaşlarımızın gösterdiği gayret ile ilçemizde kar mücadelesini başarı ile gerçekleştiriyoruz. Meteorolojinin bildirdiğine göre kar yağışının sonuna gelmiş bulunuyoruz. Sahadaki çalışmalarımızı aksatmadan sürdüreceğiz. Bizlere sabır gösteren halkımıza ve 24 saat görev yapan mesai arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.”

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER