SON DAKİKA

Yomra Medya

TÜRKİYE’NİN UMUDUYUZ

TÜRKİYE’NİN UMUDUYUZ
Bu haber 25 Ekim 2021 - 15:21 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İYİ Parti Yomra İlçe Başkanı Zekeriya Akgül, partisinin 4. Kuruluş yıldönümüne ilişkin açıklamalarda bulundu.

İYİ Parti Yomra İlçe Başkanı Zekeriya Akgül, partisinin 4. Kuruluş yıldönümüne ilişkin açıklamalarda bulundu. İYİ Parti’nin kısa sürede Türk siyasetinde önemli bir noktaya yerleştiğini kaydeden Akgül, “İYİ Parti kuruluşundan bu yana geçen 4 yıl içerisinde Türk milletinin umudu haline gelmiştir.” dedi.

Başkan Akgül, açıklamalarını şu şekilde sürdürdü: “25 Ekim 2017’de Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in önderliğinde başlayan siyasi hareketimiz, Gençlerimize iş, kadınlarımıza yaşam hakkı ve eşitlik, yaşlılarımıza huzur, güven ve bakım imkanı, çocuklarımıza neşe, mutluluk ve sağlık, milletimize birlik ve beraberlik getirmek için başlamıştır. Zor dönemde ve zor şartlarda başlattığımız bu yolculuktaki engellere rağmen bugün 4. yılımızı kutlamaktayız.

Bu uğurda bize güç veren milletimize inanıyor ve güveniyoruz. Birlikte başaracağız. Adil olacağız. Adaleti sağlayacağız.”

MİLLETİMİZİ YÜCELTECEĞİZ

İktidar partisinin yıllardır Türk siyasetine duyulan güveni bitirdiğini ifade eden Başkan Akgül, İYİ Parti olarak bu güveni yeniden inşa edeceklerini belirterek, “Açlıkla sınanan, her fırsatta ötekileştirilen vatandaşlarımızı yeniden başımızın üzerinde taşıyacağız. Milletin efendisi değil hizmetkarı olduğumuzu asla unutmayacağız. Farklılıklarımızı değil, ortak yanlarımızı öne çıkaracağız. İyi bir Türkiye için daima çalışacağız.” diye konuştu.

SİYASİ GÜNDEMİN AKTÖRÜYÜZ

İYİ Parti’nin gündeme getirdiği sorunlarla siyasetin gündemini belirlemede ana aktörlerden biri haline geldiği ve son dönemde anketlerde oyları yükselen tek parti olarak dikkat çektiğini de aktaran Başkan Akgül, “Bugün hem üye sayısını hem de oy oranını kısa sürede yükselten bir partinin temsilcisi olarak gurur duyuyorum ve milletimizi uzun zamandır içerisinde bulunduğu bu karanlık süreçten çıkaracak hareketin İYİ Parti hareketi olduğunu tekrarlamak istiyorum. Bu vesileyle 4. yılımızı coşkuyla kutlamamıza vesile olan başta Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener Hanımefenediye, parti kurucularımıza, Teşkilat Başkanımız Sayın Koray Aydın’a ve en önemlisi bizlere bu gücü veren milletimize teşekkür ediyorum. 4. Yılımız kutlu olsun.” diyerek sözlerini tamamladı.

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER