SON DAKİKA

Yomra Medya

Trabzonspor’un yıldızları neden gelmedi? Bahanesi olan da var olmayan da…

Trabzonspor’un yıldızları neden gelmedi? Bahanesi olan da var olmayan da…
Bu haber 28 Haziran 2018 - 9:52 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Sezon açılışını yapan Trabzonspor’da yabancı futbolcuların henüz Trabzon’a gelmemesi sorun yarattı.

Jose Sosa bildiğiniz gibi… Beşiktaş’ta oynarken de geç geliyordu. Trabzonspor’da oynarken de huyundan vazgeçmedi. Arjantinli ailevi nedenlerden dolayı Ünal Karaman’dan kampa geç katılmak için birkaç gün izin istedi. Alamadı. Buna rağmen ilk idmana gelmedi.

Sosa, Arjantin’in Nijerya’yı 2-1 yenip tur atladığı maçtan sonra TyC Sports kanalında sevince ortak oldu. Sosa kanalın eski futbolculara bağlanıp fikir aldığı radyo yayını şeklinde yapılan programında, ”eski dostlarla maçı beraber izledik. Uğurumuz tuttu. Sampaoli bize de kutlamalardan bir bira göndermeli” sözlerini kullandı. Sosa ayrıca sosyal medya hesabından eşiyle gittiği bir konserden ve ertesi günde yaptığı yat gezisinin fotoğraflarını paylaştı.

Esteban, uçak bileti bulamadı
Trabzonspor’un yeni sezon açılışına gelmeyen bir başka isim de Esteban oldu… 550 bin Euro’luk maaşı verilmesi durumunda sözleşmesini feshetmeye hazır olduğunu kulübe ileten Kosta Rikalı kaleci, Panama-İstanbul seferini yapan uçakta yer bulamadığı için gelemediğini iletti. Bir haftadır San Jose-Panama-İstanbul-Trabzon seferi için bilet aradığını ama bulamadığını kulübe iletti. Yardım istedi.

Rodallega bahane bile üretmedi
Esteban ve Sosa gibi sezon açılışına katılmayan bir başka isim de Hugo Rodallega oldu… Sosa’nın izin almaya tenezzül ettiği, Esteban’ın ise bahane bulduğu ortamda Kolombiyalı oyuncu ise ortadan kayboldu. Ne özel izin istedi. Ne de bir açıklama yapmadı. Yönetim bir başka Kolombiyalı Castillo’nun biletini Rodallega ile beraber yollamıştı. Castillo ilk idmana çıktı.

Sosa, Rodallega ve Esteban’a ceza geliyor
Bu arada yönetim izinsiz olarak ikinci idmana da katılmayan; Sosa, Esteban ve Rodallega hakkında noter tespiti yapıldı. İdmana çıkmayan oyunculara ücretleri oranında günlük olarak ceza uygulanacak. Bu üç isim arasında en yüksek maaşı alan Sosa’nın cezası diğerlerine oranla daha yüksek olacak. (Fotospor)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER