SON DAKİKA

Yomra Medya

Trabzonspor’dan olay Ersun Yanal itirafı!

Trabzonspor’dan olay Ersun Yanal itirafı!
Bu haber 24 Kasım 2017 - 13:10 'de eklendi ve kez görüntülendi.


Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Trabzonspor başkan yardımcısı Gökhan Saral, önemli açıklamalarda bulundu.

Sezona Ersun Yanal ile başlamak hataydı!
Takım olarak iyi bir hava yakaladıklarını belirten Saral, “Takım içi birlik beraberlik sağlandı. Motivasyonumuz arttı. Bugün artık önümüze daha umutla bakabiliyoruz. Tavrımız hep istikrardan yanaydı. İstikrarın ve sabrın başarı getireceğine dair bir yönetim anlayışımız vardı. Ama maalesef Ersun Yanal bütün Trabzonspor camiasını hayal kırıklığına uğrattı. Bugün baktığımız zaman sezona Ersun Yanal ile başlamanın bir hata olduğu özeleştirisini yapabiliriz.” dedi.

Yusuf ve Abdülkadir’i satma niyetimiz yok
Ciddi tekliler aldıklarını söyleyen Gökhan Saral, “Yusuf ve Abdülkadir gibi altyapıdan gelmesini beklediğimiz birçok oyuncumuz var. Hepsini zamanı geldiğinde Dünya futboluna servis edeceğiz. Bugün Yusuf ve Abdülkadir’e Avrupa’nın en iyi takımlarından resmi, gayriresmi teklifler alıyoruz. Rakamlar dudak uçuklatacak cinsten. Ama bizim onları satma gibi bir niyetimiz kesinlikle yok. Trabzonspor’a hizmet edip burada şampiyonluklar yaşamalarını bekliyoruz. Zamanı geldiğinde ve uygun şartlar oluştuğunda elbette Avrupa’nın en büyük kulüplerine gitmeleri için biz de kendilerine yardımcı olacağız.” şeklinde konuştu.

Şampiyonluğumuzu tescil ettirmeden davamızdan vazgeçmeyeceğiz!
2010-2011 sezonu hakkında da konuşan Saral, “Anlaşmış olduğumuz PR şirketi ile birlikte yoğun bir çalışma içerisindeyiz. Başkanımız Muharrem Usta’nın başkanlığında ve benim koordinasyonumda ilerleyen bu sürece hukuk kurulumuz da yoğun mesai harcıyor. Şike konusunda farkındalığı FIFA nazarında arttırabilmek için her platformu kullanmaya çalışıyoruz. FIFA Başkanı Infantino’nun Türkiye ziyaretinde her ne kadar engellenmeye çalışılsa da biz ilgisini çekmek ve farkındalığını artırmak için üzerimize düşeni yaptık. Özellikle son zamanlarda FIFA sürecinin adaletle sonuçlanmasına yönelik ortaya koymuş olduğumuz iradenin şike ittifakını ne kadar rahatsız ettiğini biliyoruz. Şahsımın koordinatörlüğünde yürüyen bu sürecin bugüne değin olmadığı kadar efektif ve sonuca odaklı bir şekilde yürütülmesi yine şahsımı hedef haline getiriyor. Şike ittifakı; her türlü bel altı operasyonlar ile bizleri itibarsızlaştırmak, yolumuzdan çevirmek istiyor. Bu durumun farkındayız. Ama biz bu tür meseleleri yargıya havale ediyor, yolumuza bakıyoruz. Türk futbol kamuoyu bilsin ki; Trabzonspor yönetimi şike mücadelesini her türlü engelleme çabalarına rağmen büyük bir kararlılıkla yürütüyor. 100 şampiyonluk daha yaşasak ‘2010-11 şampiyonu Trabzonspor’dur’ diye tescil ettirmeden davamızdan vazgeçmeyeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER