SON DAKİKA

Yomra Medya

Trabzonspor’da Yusuf Erdoğan şoku!

Trabzonspor’da Yusuf Erdoğan şoku!
Bu haber 02 Aralık 2017 - 13:17 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Trabzonspor’dan Bursaspor’a transfer olan Yusuf Erdoğan için Bursaspor’un Trabzonspor’a 750 bin euro borcu bulunuyor ancak Trabzonspor bu alacağını temin edemeyebilir.

Trabzonspor’dan yaklaşık 1 milyon 100 bin TL alacağı olan bir kişi, Bordo Mavili kulübe borcu olan kulüplere avukatı aracılığı ile yazı gönderdi. Yazının geldiği kulüplerden biri de Yusuf Erdoğan’ın transferinden dolayı Trabzonspor’a borcu bulunan Bursaspor.
“TRABZONSPOR’A OLAN BORCUNUZU BANA ÖDEYİN”
Yazının içeriğine göre Trabzonspor’dan alacaklı olan kişi aralarında Bursaspor’un da olduğu kulüplerden ödemenin kendisine yapılmasını istiyor.
Bursaspor’un Trabzonspor’a halen 750 bin Euro borcu var. Yeşil Beyazlı kulüp Yusuf Erdoğan’ın bonservisi olan 1 milyon Euro’yu dört eşit taksitte ödeme konusunda Bordo Mavililerle el sıkışmıştı. 250 bin Euro’luk ilk taksit Trabzonspor’a ödendi, kalan 3 taksit vadesi geldiğinde ödenecek. Şimdi Bursaspor avukatları bir araştırma yapıyor. Bundan sonraki ödemeler kime yapılacak? Trabzonspor’a mı yoksa Bordo Mavili kulüpten alacaklı olan kişiye mi?
Trabzonspor adına bu yazıyı gönderen kişinin, Trabzonspor’un gelirlerini temlik altına almış olabileceği düşünülüyor.(FutbolArena)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER