SON DAKİKA

Yomra Medya

Trabzonspor’da Muharrem Usta, Aralık seçiminde aday olmaya hazırlanıyor!

Trabzonspor’da Muharrem Usta, Aralık seçiminde aday olmaya hazırlanıyor!
Bu haber 10 Mayıs 2018 - 10:00 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Trabzonspor’da olağanüstü seçimde başkanlık koltuğunu Ahmet Ağaoğlu’na devreden Muharrem Usta’nın aralık ayında yeniden başkan adaylığını koymaya hazırlandığı bildirildi.

Galatasaray’da Dursun Özbek’in kaybettikten sonra yeniden aday olduğu gibi Muharrem Usta’nın da Aralık ayında yapılacak olan seçimde aday olmayı düşündüğü bildirildi. Usta’nın gölge bir yönetim kurduğu ve kendisinin mevcut yönetiminden üç isimle bunu yapıyor.

Bu isimlerin 2’si şehirde 1’i ise İstanbul’da.Gölge yönetim Usta’ya, son Kasımpaşa maçında Trabzonspor kalesinde 4’üncü golü görünce Başkan Ağaoğlu’nun stadı terkettiğinin bilgisini verdi. 5’inci golde de asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu’nun stattan ayrıldığını rapor etti.

Usta’nın bu bilgiyi aldığında ilk tepkisi ise, “biz çok daha zor günler yaşadık ama hiç tribünleri terk etmedik…” oldu.

USTA: BURAK’IN PARASINI ÖDEDİM… SOSA VE KUCKA’NIN DA…
Camiada bir süredir Muharrem Usta’nın söylediği iddia edilen, “Burak Yılmaz’ın 1,5 milyon Euro’sunu cebimden ödedim gerisini de öderim… Sosa ve Kucka’ya olan borçalar 4 yıla yayılmış. 4 taksit şeklinde… Ne var bunda, tüm dünyada transferler böyle yapılıyor. Ödeyemeseniz ben öderim” sözleri konuşuluyor. Görevi bırakmadan önce Divan Kurulu’na kendi getirdiği oyuncuları satma konusunda bir mektup bırakan Usta’nın Aralık ayında yeniden seçilmek için önümüzdeki günlerde sesini yükseltmesi bekleniyor.

USTA DEVREYE GİRMESE ERKAN VE ÖZER’LE FESHEDİLECEKTİ
Muharrem Usta dönemiyle ilgili sürpriz bir iddiada Özer Hurmacı ve Erkan Zengin konusuyla ilgili… iddiaya göre Trabzonspor eski CEO’su Yılmaz Büyükaydın, Erkan Zengin ile Trabzon’da konuştu. Fesih konusunda en makul rakamda anlaştı. Özer Hurmacı ise “başkanla görüşerek ayrılayım” dedi. Fesih için imza atmayı bekliyordu. Usta, Özer için “çeksin gitsin. İmza atmam. Para da vermem” dedi. İki oyuncu da TFF’ye giderken ikisi de Trabzonspor’dan yüklü tazminatla aldı. (Fotospor)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER