SON DAKİKA

Yomra Medya

Trabzonspor’a sürpriz başkan adayı!

Trabzonspor’a sürpriz başkan adayı!
Bu haber 15 Mart 2018 - 15:10 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Trabzonspor’da Yusuf Ziya Yılmaz kulislerde ”yerli başkan adayı” olarak öne çıktı. Hatta gıyabında listesi bile oluşturuluyor. Yılmaz’ın listesindeki isimler arasında Erol Tuna (yönetime girmeyecek Yılmaz’a destek verecek), Alpaslan Özdemir, Hasan Kandaz ve Mehmet Ongan’ın olacağı konuşuluyor. Bu üç isim Yılmaz’ın listesinin omurgası olacak.
Aydın ve Hacıosmanoğlu neden bekliyor?
Adı kulislerde başkan adayı olarak geçen Nevzat Aydın ile bir önceki dönemin başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, önümüzdeki hafta Nisan kongresinde alacakları tavrı ve pozisyonu belirleyecek. Her iki isim de yaptığı açıklamada, ”bir hafta bekleyelim. Hele bir ortam sakinleşsin” yorumunu yaptı. İkilinin kulübün resmi ve gayri resmi ödemeleri konusunda net bilgiye sahip olmak istedikleri için adaylık konusunda bekledikleri bildirildi.

İbrahim Hacıosmanoğlu 400 milyon ile mi geliyor?
Trabzonspor’da eski Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu, kamuoyunda ”400 milyon nakit ile geliyor” iddialarına sert çıktı. Hacıosmanoğlu, ”Bu tür iddialarla kamuoyunda gündeme gelmeyene çalışanlar, bizim üzerimizden kamuoyu yaratmaya çalışanlar bilsin ki biz Trabzonspor’un menfaati için ne gerekiyorsa onu yaparız. Bizim tek amacımız var o da Trabzonspor’u kurtarmaktır. Başka bir amacımız yoktur” ifadelerini kullandı. (Fotospor)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER