SON DAKİKA

Yomra Medya

Trabzonspor’a bir şok da Rıza Çalımbay’dan

Trabzonspor’a bir şok da Rıza Çalımbay’dan
Bu haber 30 Temmuz 2018 - 10:07 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Trabzonspor’da yaşanan maddi sıkıntıların ardı arkası kesilmezken, bir kötü haber de eski teknik direktör Rıza Çalımbay’dan geldi. Trabzonspor’un Rıza Çalımbay’a 345 bin Euro ödemeye mahkum oldu.

Trabzonspor’da sezon sonunda yolların ayrıldığı Rıza Çalımbay, takımda 3 aylık toplamda 345 Bin euro alacağı olduğu iddiasıyla TFFye başvurdu. Uyumsuzluk Çözüm Kurulu tarafından alınan kararla da Trabzonspor’un Çalımbay’a 345 bin euro ödemesine hükmedildi.

FAKTORING ŞİRKETLERİ YÜZDE 28 FAİZ İSTİYOR: Trabzonspor Ersun Yanal’a da tam 10 milyon TL ödeyecek. Yanal’ın tavrı net, “indirim yok paramı gönderin” mesajı çekti.

Bu davaya ek olarak Aykut Demir’e 8 Milyon TL, Mehmet Ekici’ye 3 Milyon TL, Erkan Zengin’e 1,5 Milyon TL tazminat ödenecek. Toplamda 60 milyon TL.

Kulüp oyuncu tescili için kesinleşmiş bu cezaları ödemek zorunda. Bu paralar ya kredi çekilerek ya da oyuncu satılarak ödenecek. Bankalar kredi vermiyor. Faktoring şirketleri ise yüzde 28’lere kadar faizleri yukarı çekmiş durumda… (Fotospor)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER