SON DAKİKA

Yomra Medya

Trabzonspor resmi siteden açıkladı: “Burak Yılmaz, Jose Sosa ve Juraj Kucka…”

Trabzonspor resmi siteden açıkladı: “Burak Yılmaz, Jose Sosa ve Juraj Kucka…”
Bu haber 24 Mayıs 2018 - 13:10 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Trabzonspor resmi internet sitesinden son günlerde takımdan ayrılacağı konuşulan Burak Yılmaz, Jose Sosa ve Juraj Kucka hakkında açıklama yayınladı. Yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı;

Son günlerde basın yayın kuruluşlarında başta oyuncularımız Burak Yılmaz, Jose Ernesto Sosa ve Juraj Kucka olmak üzere diğer bazı futbolcularımızın da isimleri gündeme getirilerek takımdan gönderileceği veya ayrılacakları yönünde birtakım haberler yayınlanmaktadır.

Bu tarz haberleri yapanlara öncelikle hatırlatmak isteriz ki bu futbolcular kulübümüzün sözleşmeli oyuncularıdır ve kamp kadromuzda yer alacaklardır. Haliyle oyuncularımıza ilişkin “gidiyor, gönderiliyor” şeklindeki haberler gerçeği yansıtmamaktadır.

Şunu da altını çizerek vurgulamak isteriz ki; Trabzonspor Kulübü bugüne kadar kadrosuna katmayı düşündüğü oyuncularla ilgili görüşmeleri muhatap kulüplerle sürdürmüştür.

Bu davranışı ilke edinen kulübümüz aynı yaklaşımı oyuncularımıza talip olan kulüplerden de beklemektedir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur…

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER