SON DAKİKA

Yomra Medya

Talisca Beşiktaş’a gelirse, Yusuf Benfica’ya gidecek

Talisca Beşiktaş’a gelirse, Yusuf Benfica’ya gidecek
Bu haber 01 Aralık 2017 - 17:17 'de eklendi ve kez görüntülendi.


Beşiktaş, Trabzonspor, Benfica üçgeninde Talisca ve Yusuf Yazıcı transferi tam anlamıyla kaynama noktasına ulaştı…
Siyah-beyazlılar Talisca için Portekiz ekibine Haziran 15’e kadar geçerli olmak kaydıyla 18 milyon euro’luk bir teklif gönderdi. Benfica ise Trabzonspor’dan Yusuf Yazıcı için fiyat istedi.

Muharrem Usta, Yusuf’un fiyatının 25 milyon euro olduğunu Portekiz ekibine iletti. Not olarak da, “İstemediğiniz Talisca’nın satın alma bedeli olarak belirlediğiniz rakamı, istediğiniz bir oyuncu için istememizde sıkıntı yoktur” gönderdi. Monaco’dan da teklif getirebileceğini belirten Türk menajer Benfica’ya Trabzonspor’un ve Başkan Usta’nın talebini iletti. Cevap için süre verilmedi, görüşmeler ise başlamadı.

TALISCA DÖNEMEZ! YUSUF’A O PARA VERİLİRSE! 100 MİLYON EURO
Portekiz’in Publico gazetesinden görüştüğümüz dostumuz Matheus ise bize bu transfer gelişmesi ile ilgili şu yorumları yaptı: Talisca’nın Benfica’ya dönmesi söz konusu değil. Hem yönetimle hem de taraftarlarla geri dönülemez kavgalar etti. Durumu Aboubakar’a benzemiyor.

Gelecek sezon sonunda sözleşmesi biteceği için Benfica onu satacak. Ocak ayında veya Haziran ayında. Benfica, Bayern’e sattığı Sanches’in yerini dolduramadı. Krovinovic olmadı. Türk oyuncu için bilgi toplandığını biliyorum. Talisca’dan gelecek para Türk oyuncuya verilebilir. Ama şunu söyleyeyim Benfica bir oyuncuya 25 milyon euro verirse onu 100 milyon euro’dan aşağı satmayı düşünmeyecektir.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER