SON DAKİKA

Yomra Medya

SİYASET KONUŞMAYIN, KUR’AN OKUTUN

SİYASET KONUŞMAYIN, KUR’AN OKUTUN
Bu haber 02 Mart 2020 - 21:47 'de eklendi ve kez görüntülendi.

SİYASET KONUŞMAYIN, KUR’AN OKUTUN

İYİ Parti Genel Merkezi’nden, devam eden ilçe kongrelerinde İdlib’de hava saldırısı sonucu şehit düşen askerlerimiz için Kur’an-ı Kerim okutulması ve siyasi içerikli herhangi bir konuşma yapılmaması kararıyla ilgili ilçe teşkilatları talimatlandırıldı.

İYİ Parti’de Haziran ayında gerçekleşmesi planlanan olağan büyük kongre öncesinde, 1 Şubat’ta başlayan ilçe kongrelerinde sona yaklaşılırken, şu ana kadar teşkilatı bulunan yaklaşık 900 ilçeden 700’ünde ilçe başkanları belirlendi. Kalan yaklaşık 200 ilçede ise kongre sürecine devam ediyor. İYİ Parti’nin ilçe kongrelerinin tamamlanmasının ardından büyük kongre için önem taşıyan ve kongre delegelerinin belirleneceği il kongrelerine geçilecek. İl kongrelerinin mart ayı ortasında başlaması planlanırken 16 Mayıs’ta tamamlanacak. İYİ Parti, Haziran ayında ise büyük kongresini toplamayı planlıyor.

İLÇE TEŞKİLATLARINA TALİMAT
Bu arada kongrelerde, İdlib’de rejim unsurlarının hava saldırısı sonucu şehit düşen askerlerimiz için Kur’an-ı Kerim okutulması ve siyasi içerikli herhangi bir konuşma yapılmaması kararıyla ilgili ilçe teşkilatları talimatlandırıldı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER