SON DAKİKA

Yomra Medya

Sağıroğlu’ndan Pekşen’e bir cevap daha

Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu kendisi hakkında suç duyurusunda bulunan CHP Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen’e sosyal medya üzerinden bir cevap daha verdi.

Sağıroğlu’ndan Pekşen’e bir cevap daha
Bu haber 12 Eylül 2017 - 11:07 'de eklendi ve kez görüntülendi.

CHP Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen, Avukat Hande Burma vekaletinde Trabzon Cumhuriyet Savcılığı’na verdiği suç duyurusu dilekçesinde Sağıroğlu’nun 3628 sayılı “Mal Bildiriminde Bulunulması, Rüşvet Ve Yolsuzluklarla Mücadele Kanun” hükmünü ihlal ettiğini öne sürdü.

Pekşen’in daha önce Ankara’dan suç duyurusunu yapacağını açıklayıp, bugün Trabzon’dan dilekçe vermesi dikkat çekti.

Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu ise sosyal medya üzerinden yanıt verdi. “Sıra arkadaşım ne yapacağını şaşırmış” başlığı ile açıklama yapan Sağıroğlu “Dün Ankara’dan suç duyurusunu yapacağını açıklamıştı. Bugün Trabzon’dan… Hayırlı uğurlu olsun… Gözümüz aydın. Nihayet sözünü tuttu ve suç duyurusunda bulundu. Kendisine yaklaşık olarak 3 yıldır sürdürdüğü karalama eylemini adli yargıya taşıdığı için çok teşekkür ediyorum… Herkes rahat etti… Adalet mülkün temelidir… Bizim abdestimizden şüphemiz yok dedik. Verilecek hesabımız varsa, çıkar veririz. Çekilecek cezamızı da çekeriz” ifadelerini kullandı.

“Yenilgilerinin hesabını karalama kampanyalarınla görmek istiyorsun ya bunu başaramayacaksın” şeklinde açıklamasına devam eden Sağıroğlu şu şekilde devam etti:

“Yine yenileceksin… Yine galip gelemeyeceksin. Milletimin defalarca sandıkta vurduğu tokatı bu kez de yargıdan yiyeceksin.”

Başkan İbrahim Sağıroğlu açıklamasını “Abdal ata binince bey oldum sanır, şalgam aşa girince yağ oldum sanır” atasözünü paylaşarak sonlandırdı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER