SON DAKİKA

Yomra Medya

Sağıroğlu: “Bize vatandaşın hayır duası yeter”

Sağıroğlu: “Bize vatandaşın hayır duası yeter”
Bu haber 23 Kasım 2017 - 10:49 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu fen işleri personeliyle toplantıda bir araya geldi.

BAŞARI İÇİN KENDİMİZİ SORGULAMALIYIZ
Trabzon’un Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu fen işleri personeliyle toplantıda bir araya geldi. Fen İşleri Müdürlüğü’nün toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda bir konuşma yapan Başkan Sağıroğlu, “ Halkımıza iyi bir hizmet sunabilmek adına zaman zaman bir araya gelerek durum değerlendirmesi yapıyoruz. Eğer başarılı olmak istiyorsak bunu yapmalıyız. Kendimizi sorgulamalıyız. Bugün ki toplantımızın da amacı neler yaptık, neler yapacağız. Nerede eksiğimiz var. Nerede yetersiziz. Bunları değerlendirerek fikir alış verişinde bulunup vatandaşımızın hizmetine sunacağız. Bizim için vatandaşımız çok önemli ” dedi.

BAŞARININ GİZLİ KAHRAMANLARI SİZLERSİNİZ
Yomra Belediyesi olarak diğer ilçe belediyelerine bakıldığında sayısal olarak daha az bir personele sahip olduklarını ifade eden başkan Sağıroğlu, “Bu personel sayısıyla birlikte planlı çalışmalar yaparak onlardan çok daha başarılı çalışmalara imza attık. Betonlamada, asfaltlamada, karla mücadelede ve diğer hizmetlerde örnek çalışmalar ortaya koyarak vatandaşımızın takdirini kazandık. Biz bunun için birlikte büyük bir aileyiz. Hizmetleriniz takdire şayan. Belediye başkanı olarak başarı bizlere yazılabilir ama benim başarım sizlerindir. Ön planda biz olabiliriz ancak, başarının gizli kahramanları sizlersiniz” diye konuştu.

BİZE VATANDAŞIMIZIN HAYIR DUASI YETER
Sizlerle beraber yürüyoruz, beraber milletimize hizmet ediyoruz diyen Başkan Sağıroğlu şöyle devam etti: “Nerede iş, sıkıntı varsa, nerede bir vatandaşımızın talebi varsa onu yerine getirmek, sıkıntıları gidermek için biz hep beraber durmayacağız çalışacağız. Bizlere bu vatandaş hükümdarlık için değil hizmetkarlık için oy verdi. Yüce mevlama şükürler olsun ki 13,5 yıldır da bunun bilincindeyiz. Bu doğrultuda da gece gündüz demeden çalışmalarımızı devam ettirip vatandaşlarımızın hayır duasını alacağız. Bu bizim için yeterli. Bundan daha büyük bir mutluluk olmaz. Ben bu çalışmalarınızdan gayretlerinizden dolayı sizlere çok teşekkür ediyorum. Allah hepinizse sağlık sıhhat versin.”

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER