SON DAKİKA

Yomra Medya

Rıza Çalımbay maç sonu konuştu: “İnanamadım…”

Rıza Çalımbay maç sonu konuştu: “İnanamadım…”
Bu haber 05 Mayıs 2018 - 21:46 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Çalımbay şu ifadelere yer verdi; ‘’Bu maçların çok zor olduğunu maçtan önce size de söylemiştim. Bence çok kötü goller yedik. Defansımız inanılmaz hatalar yaptı. Ben inanamadım bu kadar hata yapacağımıza. Hatta bir pozisyonda bir rakibimizi pozisyona soktuk.Defansımız inanılmaz hatalar yaptı, bir takım ancak bu kadar hata yapabilir.

Ben inanamadım. Bir pozisyonda kendileri pozisyona girmedi, biz girdirdik. Çok kötü goller yedik. Bir takımı anca bu kadar hata yapabilir. Ben inanamadım. Bütün hepsi üst üste geldi. Kendileri pozisyona gir demedi biz girdik.

Ofans tarafına baktığımızda bir sürü net pozisyon var. Tamamız gerekiyordu. Daha zor pozisyonlar vardı. İkinci yarı beş altı kere geldiler üçü gol oldu. Onun için söyeleyecek bir şey bulamıyorum. Bu kadar gol kaçırırsan böyle olur’’ ‘’Taraftar normal tabi takımının yenilmesini ister mi?

Taraftar şöyle net atamıyorsun adamlar geliyor pozisyon yokken pozisyon yaratıyorlar. Taraftarlar tepki aratacak. Hafta içi taraftar takımda ne yaşanıyor ne bilecek’’ ‘’Hakemler ilgili Türkiye’nin en iyisi ama bu maçta çok hata yaptı. Bizim oyuncumuza darbe geldi yerde kaldı maça devam etti ve yerde kaldı. Orta hakem gelmedi. Dördüncü hakem görmedi yan hakemde mi görmedi?’’

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER