SON DAKİKA

Yomra Medya

MURAT AKSOY GÜVEN TAZELEDİ

MURAT AKSOY GÜVEN TAZELEDİ
Bu haber 02 Şubat 2022 - 14:12 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Yomra Demirciler Köyü Kültür ve Kalkındırma Derneği Olağan Genel Kurulu yapıldı. Tek liste ile gidilen seçimde Murat Aksoy yeniden başkanlığa seçildi.

Demirciler Köyü 1 Nolu İlköğretim Okulunda yapılan Genel Kurul’a Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık, eski dernek başkanları ve üyeler hazır bulundu.

Demirciler Köyü Kültür ve Kalkındırma Derneği’nin aktif bir dernek olduğunu belirten Başkan Bıyık, dernek başkanı ve yönetim kurulu üyelerine başarılar diledi.

Demirciler Köyü Kültür ve Kalkındırma Derneği Başkanı Murat Aksoy ise “Bugüne kadar yaptığımız faaliyetlere bundan sonra da hız kesmeden devam edeceğiz. Köyümüzün gelişmesi ve kalkınması için elimizden gelen her şeyi yapmaya da devam edeceğiz. Yönetim kurulumuz ile birlikte siz değerli üyelerimizin de bizlere verdiği destek ile hizmetimizi sürdüreceğiz” diye konuştu.

Yomra Demirciler Köyü Kültür ve Kalkındırma Derneği yönetim kurulu şu şekilde oluştu: Murat Aksoy (Başkan) Kemal Aksoy, Ayşegül Akçay, Hanife Şirin, Fatih Emirhan Ayaz, Vecihi Bıyık, Engin Aydın, Erkan Ay, Hayati Korkmaz, Ramazan Ayas, Naci Ay, Mihraç Atasoy, Hüseyin Uz, Halil İbrahim Erkan

Denetim Kurulu: Temel Ay, Şaban Akçay, Hasan Yaşar Erkan, Emin Aksoy, Bekir Korkmaz, Kenan Aksoy.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER