SON DAKİKA

Yomra Medya

Muharrem Usta’dan yeni yönetime 15 milyonluk teklif

Muharrem Usta’dan yeni yönetime 15 milyonluk teklif
Bu haber 16 Ağustos 2018 - 12:18 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Ağaoğlu yönetiminin her fırsatta hedef gösterdiği eski başkan Muharrem Usta, son hareketiyle hem kendini eleştirenlere tokat gibi cevap verdi hem de gönülleri mest etti.

Trabzonspor’da eski Başkan Muharrem Usta, Ahmet Ağaoğlu yönetimine ters köşe yaptı… Ahmet Ağaoğlu yönetiminin göreve geldiği günden itibaren Muharrem Usta ve yönetimi için yaptığı karalama kampanyasına eski Başkan Usta yine jestle karşılık verdi. Usta, Ağaoğlu yönetimine bir yazı göndererek, “Özer ve Ersun’la ilgili olarak kulüpten alacağımdan 15 milyon liralık bağış makbuzumun kesilerek tarafıma gönderilmesini istiyorum” dedi.

Trabzonspor’da Ahmet Ağaoğlu yönetimi ise eski Başkan Muharrem Usta’dan 9 Ağustos tarihinde gelen bu teklife henüz cevap vermedi. Trabzonspor’a zarar vermemek adına çoğu zaman sessiz kalmayı tercih eden Usta’nın iyi niyetli yaklaşımının karşılıksız kalması ise kafa karıştırmaya başladı. Bilindiği gibi eski Başkan Muharrem Usta görevden ayrıldığı dönemde Sosa, Burak ve Kucka’yı Başkan Ahmet Ağaoğlu’nun da isteğiyle 13 milyon Euro bonservis bedeliyle satmayı taahhüt etmiş ancak yönetim daha sonra bu düşüncesinden geri adım atmıştı.

Ahmet Ağaoğlu yönetimi, eski Başkan Muharrem Usta’nın 15 milyon dolarlık göğüs reklamı sponsorluk sözleşmesini de iptal etmiş ve kulübün gelecekte önemli bir gelir kapısını da kapatmıştı. Usta ise son olarak Başkan Ağaoğlu’na gönderdiği teklifinde, “Ahmet Bey; Özer ve Ersun’un kulübümüze olan maliyetini alacaklarımdan kesmeniz kaydıyla kulübe bağış yaparak üstleniyorum. Bağış makbuzuma keserek bugün tarafıma göndermenizi rica ediyorum” ifadelerine yer verdi. (Kaynak: Günebakış)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER