SON DAKİKA

Yomra Medya

Muharrem Usta’dan Hacıosmanoğlu’na sert tepki

Trabzonspor başkanı Muharrem Usta, İbrahim Hacıosmanoğlu’nun Divan Kurulu’nda ortaya attığı iddialara sert tepki gösterdi.

Muharrem Usta’dan Hacıosmanoğlu’na sert tepki
Bu haber 01 Kasım 2017 - 10:05 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Trabzonspor eski başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu hafta sonu Trabzon’da gerçekleştirilen Divan Genel Kurulu’nda yaptığı açıklamada Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta’nın Trabzon Mülki Amiri tarafından telefonla aranarak Galatasaray maçına gelmemesi yönünde uyarıldığı duyumu aldığını, eğer bu duyum doğru ise Başkan Muharrem Usta’nın istifa etmesi gerektiğini belirtmişti.
Usta konuyla ilgili 61saat’e kısa bir açıklama yaparak ”Kesinlikle yalan, uydurma deli saçması bir iddiadır. Böyle bir şey kesinlikle doğru değildir. Ortaya atanlar iddialarını ispatlamakla yükümlüdür. Aksi taktirde kamuoyuna yalan beyan vererek insanları boş yere zan altında bırakmış olurlar. Trabzonspor böylesine zor bir süreçten geçerken sırf birilerini toplum nezdinde yıpratmak maksatlı yanlış ifadelerin ne camiamıza ne de iddiayı ortaya atanlara bir yarar sağlamayacağını aksine zarar getireceğini herkes bilmelidir” dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER