SON DAKİKA

Yomra Medya

Muharrem Usta şok eden gerçeği açıkladı

Muharrem Usta şok eden gerçeği açıkladı
Bu haber 16 Ağustos 2018 - 14:33 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Trabzonspor eski başkanı Muharrem Usta sosyal medya üzerinden açıklamalar yaptı. Usta, kulüpten alacağı 15 milyonu bağışlamak istediğini,fakat mevcut yönetimden bu konuda cevap alamadığını açıkladı. Trabzonspor’a Özer ve Aykut için 15 milyon TL gönderdiğin altını çizen Usta stadyum sponsorluğu için yardım hazır olduğunu ifade etti.

5 maddelik açıklama yapan Usta şu ifadelere yer verdi;
Başkanlıktan ayrılmama rağmen sorumluluk bilinciyle… Öncelikle maliyeti yüksek olan Burak,Sosa ve Kuçka ile ilgili Liv Hospital’de Sn Ağaoğlu ile kulübümüze sağlanacak 13 milyon euroluk gelir konusunda anlaşmamız malesef karşılık bulmadı. Başkanlıktan ayrılırken kulübümüze QNB sonrası için 5 yıllık göğüs reklamı karşılığında yaklaşık 15 milyon dolarlık sözleşme bıraktım. Ancak bu sözleşme kulübe kötülük yapmışız gibi benimle konuşulmadan kamuoyuna lanse edilince malesef yürürlükten kalktı.

Bizim nakit paraya ihtiyacımız var diyenlere tavsiyem… Sponsor bulabiliyorsanız satılmamış 50 civarında loca var buraları hemen satabilirsiniz. Ve hatta stad sponsoru bulabiliyorsanız var olan stad sponsorluğumuzla ilgili de size yardıma hazırız
Arkasında çelikten bir kale gibi durduğum (hatamıydı acaba tartışılabilir) Ersun ve Trabzon’un çocuğu Özer’in tazminatları için 8 Ağustos’da kulübümüze 15 milyon liralık bağış yaptığımı yazıyla ileterek bağış makbuzumu istedim.
Ancak o da henüz karşılık bulmadı.

Sporun etik değerlere katkı sağlamasının beklendiği bir platformda gencecik çocuklarıın duygularına sosyal medya üzerinden bir amaç doğrultusunda operasyon yapanlara da bir çift sözüm olacak. Beyler, Rüzgar eken fırtına biçer ! Bu çocuklara kıymayın,yazıktır günahtır.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER