SON DAKİKA

Yomra Medya

Muharrem Usta o futbolcuyu transfer ettiği için özür diledi

Muharrem Usta o futbolcuyu transfer ettiği için özür diledi
Bu haber 04 Ocak 2018 - 9:21 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Trabzonspor’da geçen akşam yönetim kurulu toplantısı yapıldı… toplantının ana gündem maddesi transferdi. Yönetim menajerlerin önlerine getirdiği isimler, Rıza Çalımbay’ın ve yardımcılarının bizzat izleyerek verdiği isimler üzerinde bir değerlendirme yaptı.

Bir stoper, bir sağ ve bir sol açık ile Mas’ın da ayrılması yüzünden sol bek alacak yönetim değerlendirmelerde bulundu.
Stoper için Çalımbay ve ekibinin isimlerini belirlediği Stetina ve Ngadjui ile menajerler tarafından önerilen Doria, Khacheridi, Pazdan, Moledo, Chriches, Tonelli ve Botia isimleri üzerinde değerlendirmeler yapıldı.
Mas’ın gitmesi üzerine Çalımbay’ın istediği Sakıb’a olur çıktı. Fakat sözleşmesi sezon sonunda bitecek sol beke kesinlikle bonservis ödenmemesi Volkan Şen takasının kullanılması kararlaştırıldı. Menajerlerin önerdiği Jamaikalı Kemar’a ise Castillo’nun performansı sonrasında vize çıkmadı.
Bu arada yönetim yine menajerler tarafından önerilen Lens, Salibur, Aminu ve Shehu gibi isimlerin yanı sıra Çalımbay ve ekibinin isimlerini gündeme getirdiği Srnic, Swierczok üzerinde görüş alışverişi yaptı.
Transfer konusunda yönetim ikiye ayrıldı

Yönetim kurulu toplantısı ise oldukça sert geçti. Bazı yöneticiler Çalımbay’ın bulduğu oyuncuların potansiyelleri olabileceğini ama Yanal’ın da Bero’yu aynı şekilde getirdiğini hatırlattılar. Taraftarın önüne Bero gibi bir isimle çıkmamaları gerektiğini iddia ettiler.
Diğer grup ise şimdiye kadar çalıştıkları teknik adamlar arasında en fazla Çalımbay’ın getirdiği isimlerin menajerlerinin değişik isimler olduğunu anlattılar. Bu oyuncuların hiçbirisinin Türk menajerinin olmamasının bile transfer için yeterli kabul edilmesini istediler.
Başkan Muharrem Usta ise iki tarafın da fikirlerini dinledi. Notlar aldı. Toplantıdan net bir isim çıkmadı.
Muharrem Usta, Volkan Şen için özür diledi

Geçen akşam yapılan yönetim kurulu toplantısında ayrıca gideceklerin durumu da masaya yatırıldı. Gönderilen Theo Bongonda’nın yanı sıra Ema Mas konusu masaya yatırıldı. Eski kulübü San Lorenzo’ya yapılması gereken 1 milyon Dolar’ın can sıkıcı olduğu kabul edildi. Oyuncunun da ayrılmak istemesine saygı duymaları gerektiğinin altı çizildi. Volkan Şen’i almanın büyük hata olduğu kabul edildi. Başkan, Volkan’ın verdiği sözleri dinleyip onu aldığı için özür diledi. Castillo’nun satılmasına yeşil ışık yandı. Rodallega ve Ndoye’ye ise izin çıkmadı.
Sadece Uğur’un sözleşmesi yenilecek

Toplantının son kısmında ise Uğur Demirok’un sözleşmesinin uzatılması kararı çıktı… 34 yaşına giren Joao Pereira, 37 yaşına giren Jan Durica, 33 yaşına giren Dame Ndoye ile sözleşme yenilenmesi kararının sezon sonuna bırakılması konusunda fikir birliğine varıldı. Ayrıca 33 yaşına giren Tomas Hubocan’ın bonservisinin alınıp alınmamasına da sezon sonunda karar verilmesi kararlaştırıldı. (Fotospor)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER