SON DAKİKA

Yomra Medya

Muharrem Usta açıkladı: ‘İstesem 40 milyon euroya satardım’

Muharrem Usta açıkladı: ‘İstesem 40 milyon euroya satardım’
Bu haber 24 Mart 2018 - 12:12 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Başkan Muharrem Usta, Medical Park Stadyumu’nda basın toplantısı düzenledi. Ekonomik olarak Trabzonspor’a zarar vermediklerini söyleyen Usta, ekonomik durumu kolay yoldan kurtarmak için 4 oyuncuyu anında satabileceklerini söyledi.
Usta şu ifadelere yer verdi;
“Yuzuf Yazıcı, Onazi, Abdülkadir Ömür ve Okay Yokuşlu’yu vallahi de billahi de 40-50 milyon euroya satardık ama satmadık.

Hala da satabiliriz ama satmayacağız. Ama biz bunu yapmayacağız. İsteseydim genç yetenekleri 40 milyon Euro’ya satardım. Bu haldeydik, insaf be. Benim hiçbir yönetim kurlu üyem transfer görüşmeleri, cezalar, yeme içmesi, aldığı malzemeler ile Trabzonspor’a yük olmamıştır.

Bilmediğim varsa halledeceğim. Merak etmesin kimse. Bu kulüp nerden geldi biliyor musunuz arkadaşlar. Bu kulüpte 100.000 dolarlık kredi kartı vardı. Önemli bir iş adamıyım böyle bir kredi kartım olmadı. Dünya’ya seyahatlar yapılıyor. Bu karttan ödüyorsunuz. Ben bunlara döndüm baktım kulüp bu hale öyle kolay gelmedi. Buraya mantık olarak bir yerlerden geldik.
Mantık oturursun gerektirse cebinde kredi kartın olur Trabzonspor için harcarsın. Almaya mı geldiniz buraya ordan geliyor paralar burdan geliyor büyük işler dolanıyor.

Biz yönetim olarak şunu yapacağız dedik bizden öncekilerde yapacak dedik kıyamet koptu. Biz şartlı yapalım diye demedik. Burada bir mantık var kulübü yönetiyoruz, biraz verseniz ne olacak. Biz de Nevzat Aydın gitti, cebinden ödedi. Muharrem Usta Dünya’ya dolaştı ayıptır yahu.’’

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER