SON DAKİKA

Yomra Medya

MHK BAŞKANI GÖREVİ BIRAKMALI

MHK BAŞKANI GÖREVİ BIRAKMALI
Bu haber 03 Kasım 2019 - 19:50 'de eklendi ve kez görüntülendi.

MHK BAŞKANI GÖREVİ BIRAKMALI

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Trabzonspor – Göztepe maçında hakem Fırat Aydınus’un verdiği kararlar ve Merkez Hakem Kurulu Başkanı Zekeriya Alp’in, Ali Koç ile ticari ilişkileri olması konularında sert açıklamalarda bulundu.


Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Trabzonspor – Göztepe maçında hakem Fırat Aydınus’ın verdiği kararlar ve Merkez Hakem Kurulu Başkanı Zekeriya Alp’in, Ali Koç ile ticari ilişkileri olması konularında sert açıklamalarda bulundu.
Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, A Spor’a bağlanarak gündem olacak açıklamalarda bulundu. Adil bir yönetim istediklerini söyleyen Ahmet Ağaoğlu’nun açıklamaları şu şekilde:

Göztepe maçındaki durumu, hakem hatası olarak değerlendirseydik bu tepkiyi vermezdik. Ölü taklidi yapılacaksa, ölüyü kefeniyle beraber mezardan çıkaracağız. Bu ülkede temiz spor adına yapılması gerekenler neyse, ahlak kuralları çerçevesinde yakasına yapışacağız. Ya gidecekler ya da düzelecekler. Temiz futbol isteyen, adaletli futbol isteyen herkesin de bu yolda bizimle beraber yürüyeceğine inanıyorum.

Geçen sezon Kulüpler Birliği bildirisine imza attığımızı söyleyenler, yaptığım açıklamaları tekrar okusunlar. O bildiriye imza atmadık, ilk tepkiyi biz verdik.

Bu tepkilerimizin kulüplerle alakası yok. Göztepe’yi kutluyorum. Mağlubiyete kılıf bulmaya çalışmıyoruz. Biz kötü oynuyorsak bunun hesabını veririz. O maçı adaletli olarak yürütmek zorunda hakem. Eğer bunları adaletli bir şekilde kullanma yeteneğiniz yoksa, o yerin insanı değilsiniz. 60 gün değil, 60000 gün de ceza verseniz bu defter kapanmaz. Kamuoyunu tatmin edici cevap verecekler.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER