SON DAKİKA

Yomra Medya

Kocaeli’nin Avrupa’lı adayı, Yomra’lı hemşerimiz seçim çalışmalarına hızlı başladı

Kocaeli’nin Avrupa’lı adayı, Yomra’lı hemşerimiz seçim çalışmalarına hızlı başladı
Bu haber 07 Mayıs 2018 - 11:33 'de eklendi ve kez görüntülendi.

24 Haziran seçimlerinde Kocaeli’den Milletvekili aday adayı olan Yomra’lı hemşerimiz Abdullah Sönmez çalışmalarına devam ediyor.
Geçtiğimiz Pazar günü Kuzey Almanya Kiel’de düzenlenen Türk Fedarasyonunun organize ettiği Bahar şenliğine katılarak destek veren Abdullah Sönmez birçok sivil kuruluşla birlikte halkı selamlayıp açıklamalarda bulundu.

Abdullah Sönmez’in açıklamalarından satır başları şu şekilde;
Milli İttifakin (akp mhp bbp) Cumhurbaşkanı adayı sayın Erdoğan olduğunu sayın genel Başkanımız Dr Devlet Bahçeli söyledi. Fitne çıkarmak isteyen ve birlikteliğimize zarar vermek isteyen çevrelere fırsat vermemek gerekiyor. Bizler de milliyetçi hareket olarak milletin adayıyız dedi.
ÜLKEMİZ ZOR SÜREÇLER GEÇİRDİ
Meclis 367 bahanesiyle kilitlendiği, 15 temmuz’da çetelerin ülkeyi işgal etmeye kalktığı süreçte menfaat gözetemeden ülkemizin değerlerine sahip çıkıp vefa gösterdiği için, metalik yorgunluğu olan meclisin daha güçlü bir MHP ile daha güçlü bir türkiyenin oluşmasına vesile olacaği için MHP.

MHP 15 temmuz’da mecliste olmasaydı ülkemizin hangi durumlarla karşılaşabileceğini bilen halkımızın bize vefa göstereceğine her evden en az iki oyla bizi destekleyeceklerine inancım tamdır.
Biz bu ülkenin milli manevi değerlerini bilen zor zamanlarda olmamız gereken yerde olan bir partiyiz. Daha güçlü bir ülke için mecliste daha güçlü bir mhp nin olmasini arzuluyoruz. Avrupada ki vatandaşlarımızın kimliklerini korumasında dini inançlarına sahip çikabilmesinde ve beraberce kardeşçe yaşayabilmesine katkı yapmak istiyoruz.

ABDULLAH SÖNMEZ KİMDİR?
Aslen Yomra-Özdil’li olan Sönmez; İktisadi idari bilimler işletme mezunu. Avrupa ve Kocaeli de sosyal çalışmaları olan Sönmez; Eğitimci ve Yazar. Evli ve 3 çocuk babası olan Sönmez; geçtiğimiz yıl kaybettiğimiz Yomra ve Özdil halkının yakından tanıdığı Resül Sıtkı Sönmez’in oğlu.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER