SON DAKİKA

Yomra Medya

KAYMAKAM ÖZDEMİR YOMRA’YA VEDA ETTİ

KAYMAKAM ÖZDEMİR YOMRA’YA VEDA ETTİ
Bu haber 10 Eylül 2021 - 15:51 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İller İdaresi Genel Müdürlüğünde daire başkanlığı görevine terfi eden Yomra Kaymakamı Eyüp Özdemir için veda programı düzenlendi. Özdemir Kasap’ta gerçekleştirilen programda Kaymakam Eyüp Özdemir, Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık, AK Parti Yomra İlçe Başkanı Abdülkadir Özdemir, CHP Yomra İlçe Başkanı Erol Haydar Pekşen, İYİ Parti Yomra İlçe Başkanı Zekeriya Akgül, MHP Yomra İlçe Başkanı Osman Salih Dilaveroğlu, belediye meclisi üyeleri, mahalle muhtarları, kamu kurumları ve STK yöneticileri hazır bulundu.

Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık, hizmetlerinden ötürü Kaymakam Özdemir’e plaket takdim ederek teşekkür etti. Özdemir’in Yomra’da iz bıraktığını ifade eden Bıyık, “İlçemize ciddi katkıları olan, benim şahit olduğum bilinmeyen hizmetlere de imza atan Sayın Kaymakamımıza Yomra halkı adına teşekkür ediyorum. Yeni görevlerinde üstün başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Kaymakam Eyüp Özdemir ise Yomra’da görev yapmış olmaktan dolayı mutluluk duyduğunu söyledi. Katılımcılara, “Sizleri tanımak çok güzeldi” diye hitap eden Özdemir, “Gelişimizle birlikte pandemi süreci başladı. Zor bir süreçle karşı karşıya kaldık lakin yine de yapmak istediklerimizi yaptık. Belediyemiz ve diğer kurumlarla birlikte güzel çalışmalara imza attık. Güzel bir uyum yakaladık. İnşallah yine yolumuz keşisir ve irtibatı koparmayız… Bir Beşiktaşlı olarak Trabzonspor’un şampiyon olmasını çok istiyorum” şeklinde konuştu.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER