SON DAKİKA

Yomra Medya

İstanbul’da Yomralılar gecesi düzenlenecek

İstanbul’da Yomralılar gecesi düzenlenecek
Bu haber 29 Ocak 2018 - 13:45 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu Yomra Muhtarlar Derneği tarafından düzenlenen sabah kahvaltısında muhtarlar ve İstanbul Yomralılar Derneği yönetim kurulu ile bir araya geldi.
Trabzon’un Yomra ilçe Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu, Yomra Muhtarlar Derneği tarafından düzenlenen sabah kahvaltısında Yomralı Muhtarlar ve İstanbul Yomralılar Derneği yönetim kurulu ile bir araya geldi. Toplantıya Yomra Kaymakamı Hasan Balcı’nın yanı sıra, Ak Parti İlçe Başkanı Avni Adanur, İyi Parti İlçe Başkanı Gündoğdu İskender, mahalle muhtarları ve İstanbul’dan gelen dernek yöneticileri katılırken, toplantının açılış konuşmasını yapan Yomra Muhtarlar Derneği Başkanı Gökhan Gençtürk, birlik ve beraberlik toplantısına iştirak eden herkese teşekkür ederek, “Bizleri onurlandırdınız. Kaynaşma toplantımıza katılan herkese çok teşekkür ediyorum. Yomra Muhtarlar Derneği olarak Yomra’mız için yapılan her türlü oluşumda bir ve beraberiz” dedi.
SAĞIROĞLU: SOSYAL FAALİYETLERİ DESTEKLİYORUZ
Yomra Muhtarlar Derneği Başkanı Gençtürk’ün ardından bir konuşma yapan belediye başkanı İbrahim Sağıroğlu ise, “Dernekler, sivil toplum kuruluşlarının ilk basamağıdır. Birlikteliği, dayanışmayı, yardımlaşmayı, kültürel varlıkları ortaya çıkararak yaşatmayı ve geliştirmeyi amaçlar. Üyeler ve hemşeriler arası iletişim kurulmasını sağlar. Biz Yomra Belediyesi olarak sivil toplum örgütlerimizin her zaman yanındayız. Esas başarı güzel şeyler yapmak, güzel şeylere vesile olmak ve insanların gönlünde yer tutmaktır. Her ne makam ve mevkide olursak, hangi sıfatla toplum içinde yer alıyorsak alalım hayra vesile olmak kadar güzel bir şey yoktur. Bu manada çalışmalarınızdan ötürü teşekkür ediyoruz. Her daim derneğimizin yanındayız. Geçtiğimiz yıl güzel bir organizasyonla güzel bir geceye imza attık. İnşallah bu yıl da bir aksilik olmadan gecemizi gerçekleştiririz” diye konuştu.
ÇAKIR: BÜTÜN HEMŞERİLERİMİZ DAVETLİDİR
İstanbul Yomralılar Derneği Başkanı Şahin Çakır ise, 10 Mart’ta İstanbul’da gerçekleştirecekleri birlik ve beraberlik gecesine güzel bir organizasyonla hazırladıklarını belirterek, “Burada kaynaşmamıza vesile olan muhtarlarımıza çok teşekkür ediyorum. Kaymakamımız ve belediye başkanımız sağ olsun her konuda yanımızdadır. Bundan önceki yıllarda birçok gecede bir araya geldik. 10 Mart’ta düzenleyeceğimiz gecemize bütün Yomralı hemşerilerimizi davet ediyoruz” şeklinde konuştu.
BALCI: İLÇEMİZİN TANITIMI İÇİN ÇOK ÖNEMLİ
Toplantının kapanış konuşmasını yapan Yomra Kaymakamı Hasan Balcı’da “Geçtiğimiz yıl geceye katılmıştık. İnşallah bu yılda üzerine koyarak gecemizi gerçekleştireceğiz. Tabi ki bir araya gelmek, kaynaşmak ve birleşmek çok güzel. Bu tür organizasyonların somut adımlarla ilçemize yatırım, kültür, sanat, ekonomi ve eğitim anlamında katkılar sağlaması çok önemli. İnşallah bu anlamda da önemli bir adım olur. Organizasyonu düzenleyenlere çok teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER