SON DAKİKA

Yomra Medya

Herkes bu adamı konuşuyor! Balona Rövaşata…

Yolda yürürken önünde bulduğu balonu önce sektiren ardından rövaşata çekmeye çalışan bir adam sosyal medyada fenomen oldu.

Herkes bu adamı konuşuyor! Balona Rövaşata…
Bu haber 12 Kasım 2017 - 11:53 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Sosyal medyada yayılan videoda bir adamın kaldırımda yürürken yerde balon gördüğü, balona rövaşata çekmeye çalıştığı görülüyor. Ancak söz konusu adam başarılı olamıyor. Görüntülerde o yere düşerken ayakkabısının çıktığı, ancak yerdeyken balona omzuyla vurduğu anlar yer alıyor.
Sosyal medyada yayılan görüntüde, kendi haliyle sokakta yürüyen genç önüne çıkan balonla röveşata denemesi yaptı. İstediğini sonucu alamayan gencin görüntüleri sosyal medyayı adeta yıktı geçti.

ŞOV YAPMAK İSTEDİ
Görüntüdeki genç, sıradan bir vatandaş. Sokakta yürürken karşısına bir balon çıkıyor. Balonu gören herkes geçip yoluna devam ediyor ancak söz konusu genç balonla şov yapmak istiyor.

AYAKKABISI ÇIKTI
Balonu önce ayağında sektiriyor. Balonun yükseğe fırladığını görünce röveşata denemesi yapmaya çalışıyor. Sonuç fiyasko. Röveşata atmak istediği balona ayağı temas bile edemeden sırt üstü yere düşüyor yetmiyor ayakkabısı ayağından çıkıp uçuyor.

YERDE OMUZ ATTI YOLUNA DEVAM ETTİ
Şov yapmak isterken karizmayı çizdiren genç, balon düşerken omuz attı sonra ayakkabısını giyip hiçbir şey olmamış gibi yola devam etti.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER