SON DAKİKA

Yomra Medya

GELECEK PARTİSİ YOMRA’DA AÇILDI

GELECEK PARTİSİ YOMRA’DA AÇILDI
Bu haber 23 Ocak 2021 - 9:22 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Gelecek Partisi Yomra ilçe teşkilatı düzenlenen törenle hizmete açıldı. Törende, Gelecek Partisi Kurucular Kurulu üyeleri Mehmet Kuğu ve Fatma Aydın, Gelecek Partisi Trabzon İl Başkanı Hasan Kamil Velioğlu, Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık, Gelecek Partisi Yomra İlçe Başkanı Ayhan Gümrükçü, AK Parti Yomra İlçe Başkanı Avni Adanur, CHP Yomra İlçe Başkanı Erol Haydar Pekşen, Saadet Partisi Yomra İlçe Başkanı Selçuk Atasoy, Yeniden Refah Partisi Yomra İlçe Başkanı Hüseyin Ay ve partililer hazır bulundu.

Programda konuşan Gelecek Partisi Bölge Koordinatörü ve Kurucular Kurulu Üyesi Mehmet Kuğu, Gelecek Partisi’nin Türkiye’nin geleceği olduğunu söyledi. Katılımcılarla birlikte parti binasının açılış kurdelesini kesen Kuğu, “Bizim için ‘parti kuramazlar’ dediler, kurduk, ‘Kongre yapamazlar’ dediler, yaptık. ‘İllerde teşkilatlanamazlar’ dediler, oda oldu. Bakın işte, değil illerde ilçelerde de teşkilatlarımızı açıyoruz. Yomra ilçe teşkilatımız hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Gelecek Partisi Trabzon İl Başkanı Hasan Kamil Velioğlu konuşmasında Türkiye’nin çok zor bir dönemden geçtiğini ifade etti. İktidar sahiplerinin iktidarı bırakmamak için gayri meşru yollara başvurabildiğini ifade eden Velioğlu özetle şöyle konuştu: “Hep birlikte inşallah güzel şeyler başaracağız. Ülke zor bir iklimden geçiyor. Büyük bir baskı iklimi, büyük bir korku iklimi var. İktidar sahipleri, iktidarlarını kaybetmemek için her türlü gayri meşru yollara bile başvurabiliyorlar. Selçuk başkanımızın (Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ) uğradığı saldırının kınanmaması dahi bu saldıraya açık bir destek niteliğindeydi aslında. İnşallah cesaretimizle, azmimizle en kısa zamanda bu korku iklimi yıkacağız… 2001’de AK Parti kurulduğunda Türkiye’nin şartları neyse bugün çok daha zor şartlarda Türkiye. O gün AK Parti ‘yolsuzluk, yoksulluk ve yasaklarla mücadele edeceğim’ diyordu. Bugün üçüde daha fazla var. Bizler ülkeyi çok daha yukarı noktalara çıkarmanın mücadelesindeyiz. İnşallah Rabbim bizi muvaffak eder.”

Gelecek Partisi Yomra İlçe Başkanı Ayhan Gümrükçü ise Türkiye’nin geleceği için azimle mücadele edeceklerini ifade etti.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER