SON DAKİKA

Yomra Medya

Galatasaray’da Yasin Öztekin ve Tarık Çamdal’a fazla ödeme yapılmış

Galatasaray’da Yasin Öztekin ve Tarık Çamdal’a fazla ödeme yapılmış
Bu haber 18 Temmuz 2018 - 11:41 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Galatasaray’da yönetimin fark ettiği sözleşmedeki detay sonrası Galatasaray, Yasin Öztekin ve Tarık Çamdal’dan alacaklı konumuna geçti! Mali konularda titiz davranan Galatasaray Kulübü yönetimi, futbolcular ile imzalanan sözleşmelerde önemli bir ayrıntıyı fark etti. İşte detaylar…

Galatasaray’ın, Tarık Çamdal’a belirtilen tarihteki kura değil güncel kura göre ödeme yaptığı ortaya çıktı. Yapılan incelemenin ardından Tarık’a tam 200 bin Euro fazla para ödendiği belirlendi. Tarık da, Galatasaray Kulübü’nün sunduğu bu detayları kabul etti. Ve geçen yıl tahakkuk eden ücretinde 200 bin Euro indirime gitti.

Bir başka fazla para ödenen oyuncunun ise Yasin Öztekin olduğu ortaya çıktı. Yasin’e fazladan ödenen ücretin ise Tarık’ın çok üzerinde olduğu belirtildi. Ağustos 2014’te Galatasaray ile sözleşme imzalayan Yasin’e de ödenecek ücretin imzaladığı tarihteki kura göre sabitlenip TL üzerinden yapılması için özel madde konuldu.

Ancak Galatasaray’ın 500 bin Euro fazla ödeme yaptığı anlaşıldı. Bu para da sözleşmesi biten Yasin’in kulüpten alacaklarından düşülecek. İki futbolcu için kesilecek rakam yaklaşık 4 Milyon TL’yi buluyor. (Hürriyet)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER