SON DAKİKA

Yomra Medya

ERDOĞAN YOMRA’YA SÖZ VERDİ

ERDOĞAN YOMRA’YA SÖZ VERDİ
Bu haber 30 Ocak 2022 - 18:11 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Trabzon’da gerçekleştirilen Toplu Açılış Töreni’nde Yomra /Özdil / Yağmurdere Grup Yolu’nun 2022 yılı içinde tamamlanacağının sözünü verdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, toplu açılış mitinginde, “Yomra / Özdil / Yağmurdere Yolunu da bu sene tamamlıyoruz” dedi.

Öte yandan,  “2019 yılı Mahalli Seçimlerinde, Cumhurbaşkanı Erdoğan Trabzon’da düzenlediği mitingde “Yomra – Özdil – Oymalı – Yağmurdere Karayolunu da bu sene tamamlıyoruz” demişti.  Cumhurbaşkanı Erdoğan 2020 yılı AK Parti İl Kongresinde bir konuşma yapmış “Yomra – Özdil – Oymalı – Yağmurdere yolunu bu yıl inşallah nihayete ediyoruz” demişti.

AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora da bir röportajında, “Yolun Toplam 108 milyon TL’lik ödeneği vardır. 5 milyonluk ödemesi yapılmıştır. 18 Km’lik yolu toplam yolun yaklaşık 9 km tamamlanmıştır. Müteahhit  firmanın ağır aksak çalışması bizi rahatsız etmektedir. Daha etkin bir şekilde çalışmasını istiyoruz. Bu yolun ödeneği vardır. Parası vardır. Müteahhit çalışacak biz de parasını ödeyeceğiz” demişti.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER