SON DAKİKA

Yomra Medya

Dündar Ayyıldız: “Esnaflar şehrimizin omurgasıdır”

Dündar Ayyıldız: “Esnaflar şehrimizin omurgasıdır”
Bu haber 12 Mayıs 2018 - 15:42 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Ak Parti Trabzon Milletvekili aday adayı Dündar Ayyıldız, Trabzon Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Başkanı Metin Kara’yı makamında ziyaret etti. Ayyıldız, esnaf ve sanatkarların ülkemiz ve şehrimizin omurgası olduğu belirterek, “Esnaf bir memleketin istihdam ve üretim kaynağı olmakla birlikte özellikle mahallelilik kavramı içerisinde şehrin güven merkezleri olarak görüyorum” ifadelerini kullandı.
TOPLUMUN DİREĞİSİNİZ
Esnaflık kültürünün yaşatılması gerektiğinin altını çizen Ayyıldız, “Türk toplumundaki esnaf duygusu önemli bir duygudur, onun için esnaf odalarını toplumun temel direklerinden biri olarak görüyoruz.Bu çerçevede Trabzon esnafının sorunlarını takip etmeniz ve sorunlara çözüm aramanızdan ötürü sizleri de tebrik ediyor, yeni başkanlık döneminizin de hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.
STK SORUMLULUĞUNU BİLİYORSUNUZ
Başkan Kara ziyaretinden ötürü Ayyıldız’a teşekkür ederek, “STK sorumluluğunu bilen bir isimsiniz. Her zaman fikir alışverişinde bulunmak şehrimiz açısından önemli bir kazanım olacaktır. Milletvekilliği adaylığınızda başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER