SON DAKİKA

Yomra Medya

Diriliş Ertuğrul 94. Bölüm Fragmanı

Diriliş Ertuğrul 94. Bölüm Fragmanı
Bu haber 01 Kasım 2017 - 23:25 'de eklendi ve kez görüntülendi.

TRT1 ekranlarının fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul 8 Kasım Çarşamba akşamı kaldığı yerden yayınlanmaya devam edecek. Hepimizin merakla beklediği 94. Bölüm Fragmanı biraz önce yayınlandı.

Önümüzdeki hafta dizide hangi gelişmeler yaşanacak videoyu izleyerek anında öğrenebilirsiniz.

Dizide Ertuğrul’un köle tüccarlarının eline düşmesi ve sonrasında gelişen olaylar izleyiciler tarafından pek sıcak karşılanmadı. Senaryoda değişikliğe gidilmesi dizinin bölüm sayısını uzatmak adına bir hamle olarak görüldü. Daha önceki sezonlarda da yine Ertuğrul Bey, Kayı Obası sakinleri tarafından şehit oldu bilinmiş ancak bir anda ortaya çıkmıştı.

Şimdi hep birlikte 94. Bölüm Fragmanı videosunu izleyelim.

Diriliş Ertuğrul 94. Bölüm Fragmanı

Diriliş Ertuğrul 93. Bölüm’de neler oldu!
Herkes tarafından öldü olarak bilinen Ertuğrul, aslında köle tüccarı Simko’nun adamı Anteus tarafından kurtarılmıştır. Köle tüccarı Simko’nun amacı Ertuğrul’u Ares’e karşı tehdit olarak elinde tutup ondan kazanç elde etmektir. Ertuğrul ise bu durumdan hâlâ habersizdir ve Anteus’u kendisini kurtarıp tedavi eden iyi birisi olarak bilmektedir. Peki obaya dönmek için harekete geçen Ertuğrul bunu başarabilecek midir? Obaya varana kadar Ertuğrul’a eşlik edeceğini söyleyen Anteus’un planı nedir? Diğer yandan Ertuğrul’u öldürdüğüne emin olan, bunun şerefine kalede şölen veren Tekfur Ares, Ertuğrul’un yaşadığını öğrenince ne yapacaktır? Ares’in bu durum karşısındaki yeni hamleleri ne olacaktır? Ertuğrul’un tuzağa düşmesine sebep olan ve ondan kurtulduğu için rahatlayan Emir Saadeddin, kendi iktidarını sağlamlaştırmak için Candar Bey’in kardeşi Bahadır Bey’i Çavdar obasına getirtmiştir. Peki Bahadır Bey’in gelişi Çavdar Obası’nda nasıl karşılanacaktır? Aslıhan’ın bu durum karşısındaki tavrı ne olacaktır? Ertuğrul’un ölümüyle büyük yıkım yaşayan Kayı Obası’nda, Ertuğrul’un ardından başa geçen Dündar Bey, ağabeyinin izinden gidebilecek midir? Kayı obasında durum ne olacaktır?

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER