SON DAKİKA

Yomra Medya

Çalımbay fırçayı bastı! Bir daha olursa affetmem…

Çalımbay fırçayı bastı! Bir daha olursa affetmem…
Bu haber 27 Kasım 2017 - 16:31 'de eklendi ve kez görüntülendi.


Trabzonspor futbol takımında yer alan oyuncuların garip  tavırları devam ediyor. Bazı futbolcuların maçlarda kendilerine şans verilmemesi  nedeniyle  ters ve tavırlı davranışlar sergilediği  bazılarının ise oyundan alındığında ‘Hoca beni niye alıyor’  gibi serzenişlerde bulunduğu öğrenildi.

Teknik direktör Rıza Çalımbay’ın bu gelişmelerden haberdar olması üzerine tecrübeli teknik adam bugün Trabzonspor tesislerinde  futbolcularıyla toplantı yaptı.

Sivas galibiyetine değinen ve oyuncularına teşekkür eden Çalımbay  daha sonra  bu tür tavır içinde bulunan  futbolculardan haberdar olduğunu  belirterek “Arkadaşlar  bir daha bu tür tavır içine kimse girmesin. Eğer görev alamıyorsanız kabahati kendinizde arayacaksınız. Eğer oyundan alınıyorsanız  demek ki yeterince verimli olamamışsınız. Kimin oynayıp oynamayacağına ben karar veririm. Takımın huzurunu bozanı da  gönderirim. Herkes çalışacak saygıyla görev almayı bekleyecek. Kesinlikle bir daha tavırlı bir duruma şahit olursam affetmem. Burası Trabzonspor. Kimse kafasına göre hareket edemez kimse burun kıvırmaz. Bunu herkes böyle bilsin”  dedi. (trabzonhaber.com.tr)

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER