SON DAKİKA

Yomra Medya

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TİSKİ’YE MÜLAKATLA ELEMAN ALACAK

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TİSKİ’YE MÜLAKATLA ELEMAN ALACAK
Bu haber 14 Ocak 2020 - 20:25 'de eklendi ve kez görüntülendi.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TİSKİ’YE MÜLAKATLA ELEMAN ALACAK

Trabzon Büyükşehir Belediyesi bağlı kuruluşu olan Trabzon İçmesuyu ve Kanalizasyon İdaresi (TİSKİ) Genel Müdürlüğü, Trabzon Su ve Kanalizasyon İdaresi Personel Anonim Şirketi (TRABSU) bünyesinde 223 eleman alacak. Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarihinde ilk kez mülakat ve uygulamalı sınavla personel alımı gerçekleştirilecek.

27 iş pozisyonunda toplam 223 personel alımı ile ilgili başvuru şekli, başvuru şartları, başvuru için istenen belgeler, giriş sınavı ve tarihi ile sınav yeri personel alım ilanında detaylıca belirtildi. Personel alım ilanı İlana başvuru yapmak isteyen adaylar, Trabzon Büyükşehir Belediyesi’nin www.trabzon.bel.tr, TİSKİ Genel Müdürlüğü’nün www.tiski.gov.tr ve Trabzon Su ve Kanalizasyon İdaresi Personel Anonim Şirketi’nin www.trabsu.com.tr internet adresleri üzerinden müracaatlarını yapabilecekler. İlana başvurular, 20 Ocak Pazartesi günü gece saat 23.59’a kadar sadece internet üzerinden yapılabilecek.

HAK EDEN KAZANACAK
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu personel alımı ile ilgili açıklamasında “Yaptığımız çalışmalar sonucunda Büyükşehir Belediyesi ve TİSKİ bünyesindeki eleman ihtiyacını tespit ettik ve hangi şartları aradığımızı detaylıca belirledik. Aranan şartlara uygun tüm adaylar internet sitelerimizden başvuru yapabilecek ve şartları taşıdığı tespit edilen isimler mülakata ve uygulama sınavına alınacak. Göreve geldiğim günden itibaren liyakata verdiğim önemi dile getirdim ve her zaman bu doğrultuda hareket ettim. Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarihinde sınavla personel alımının ilk kez benim dönemimde olması da kendi adıma mutluluk verici. Adil bir alım gerçekleştireceğiz ve hak edenler Trabzon Büyükşehir Belediyesinde iş sahibi olacak. Şimdiden bu sürecin herkes için hayırlı olmasını temenni ediyor, gerçekten hakkı olanların haklarını alacaklarından emin olmalarını istiyorum” ifadelerini kullandı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER