SON DAKİKA

Yomra Medya

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİSİ MART AYI TOPLANTILARI BAŞLADI

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİSİ MART AYI TOPLANTILARI BAŞLADI
Bu haber 09 Mart 2020 - 19:16 'de eklendi ve kez görüntülendi.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİSİ MART AYI TOPLANTILARI BAŞLADI

Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi mart ayı meclis toplantıları, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu Başkanlığında başladı. Başkan Zorluoğlu, toplantının başında meclis üyelerine ülke gündemi ve yapılan çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulundu.

Sözlerine İdlib şehitlerini anarak başlayan Başkan Zorluoğlu “İdlib’de geçtiğimiz günlerde şehitler verdik. Ülke olarak hepimiz derinden sarsıldık. İdlib şehitlerimiz başta olmak üzere bütün şehitlerimize bir kere daha yüce Allah’tan rahmet niyaz ediyorum. Yine gazilerimize Mevla’m tez zamanda şifalar ihsan eylesin” diye konuştu.

TRABZON HER ZAMAN DEVLETİNİN VE MİLLETİNİN YANINDADIR
Rusya ile yapılan mutabakata da değinen Başkan Zorluoğlu “Suriye konusunda Sayın Cumhurbaşkanımızın Rusya ziyareti ile birlikte bir ateşkes sürecine girildi. Hayırlı olsun. Elbette biz Suriye ile ilgili konumumuzu muhafaza ediyoruz. Anlaşmaya herhangi bir aykırı hareket olması halinde, askerimizin gözü ufukta, eli tetikte yapılana misliyle mukabele edebilecek yeteneğimizin olduğunu karşı taraf çok iyi biliyor. Allah Mehmetçiğimize, Silahlı Kuvvetlerimize zeval vermesin. Biz Trabzon halkı olarak zaten bilinen insanlarız. Trabzon her zaman, bilhassa zor zamanlarda devletinin, milletinin, bayrağının, askerinin yanında olmuş bir şehirdir. Milliyetçiliği ile öne çıkan bir şehirdir. O bakımdan Trabzon halkı olarak geçmişte olduğu gibi bugün de devletimizin, Silahlı Kuvvetlerimizin, milletimizin, ülkemizin çıkar ve menfaatlerinin yanındayız” ifadelerini kullandı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER