SON DAKİKA

Yomra Medya

BU YOLUN SONU İKTİDAR

BU YOLUN SONU İKTİDAR
Bu haber 13 Kasım 2021 - 15:53 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İYİ Parti Yomra mahalle başkanları, İYİ Parti Yomra İlçe Başkanlığı’nın ev sahipliğinde düzenlenen kahvaltı programında bir araya geldi. İYİ Parti Teşkilat Başkanı Koray Aydın ile telekonferans bağlantısının gerçekleştirildiği programda; İYİ Parti Trabzon Milletvekili Dr. Hüseyin Örs, İYİ Parti Trabzon İl Başkanı Azmi Kuvvetli, Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Meclisi İYİ Parti Grup Başkanvekili Aslan Güner, meclis üyeleri, il ve ilçe yöneticileri de hazır bulundu. Geniş katılımın sağlandığı programda bir konuşma yapan İYİ Parti Yomra İlçe Başkanı Zekeriya Akgül, “Hep birlikte yürüdüğümüz bu yolun sonu milletimizin refaha ulaşması ve iktidar ile aydınlanacaktır” dedi.
Başkan Akgül, mahalle başkanlarının teşkilat şemasında büyük bir öneme sahip olduğunu vurguladığı konuşmasına şu şekilde devam etti: “Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener önderliğinde, 25 Ekim 2017’den itibaren her geçen gün büyüyor, güçleniyor ve iktidara bir adım daha yaklaşıyoruz. Bu bağlamda ilçe teşkilatı olarak, bütün gayretimizle çalışıyor, iyilik hareketini ilçemizde birinci parti yapabilmek adına gayret ediyoruz. Mahalle başkanlarımız olarak sizler de yereldeki gözümüz, kulağımız, elimiz ve kolumuzsunuz; bu mücadeleyi sizlerin de destekleriyle hep birlikte kazanacağız. İktidar yürüyüşümüzde sizlere son derece önemli görevler düşmektedir. Almış olduğunuz bu sorumluluktan dolayı sizleri tekrar tebrik ediyor ve başarılar diliyorum.”
İYİ Parti Yomra İlçe Başkanı Zekeriya Akgül’ün konuşmasının ardından, konuşmalar ve yöneticilerin çeşitli bilgilendirmeleriyle devam eden organizasyon toplu fotoğraf çekiminin ardından sonlandı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER