SON DAKİKA

Yomra Medya

Başkan Sağıroğlu: “Her zaman yatırımcımızın yanındayız”

Başkan Sağıroğlu: “Her zaman yatırımcımızın yanındayız”
Bu haber 30 Kasım 2017 - 18:31 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu, “Varlıbaş Holding ilçemizde bölgemizin ihtiyacı olan sanayi ve imalat alanı yapacak” dedi.

Trabzon’un Yomra ilçesi Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu, Varlıbaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Varlıbaş’tan bölgenin ihtiyacını karşılayacak bir sanayi alanının oluşturulması için söz aldığını belirtti. Varlıbaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Varlıbaş Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu’nu makamında ziyaret etti. Yomra Belediyesi’nde gerçekleştirilen ziyarette bir konuşma yapan Başkan Sağıroğlu, Varlıbaş’ın ziyaretinden memnunluk duyduğunu ifade ederek, “Değerli iş adamımıza ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyorum. Kendisi ile ilçemizde bir yatırımı hayata geçirmek üzere görüşme sağladık. Özdil-Gümüşhane grup yolunda bulunan kendi arazisine sanayi alanı ve imalathane yapacak. Bu sadece ilçemizin değil, bölgemizin ihtiyacı. Burada hem imalat yapılacak hem de istihdam elde edilecek. Kendisine ilçemize kazandıracağı yatırımlar için çok teşekkür ediyorum. Biz Yomra Belediyesi olarak her zaman yatırımcımızın yanındayız. Yomra’mıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Varlıbaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Varlıbaş ise, 45-50 dönümlük bir arazi üzerine imalathane ve sanayi alanı projelerinin olduğunu belirterek, “Yomra ilçemizde daha önce bir projemizi hayata geçirememiştik. Sürekli gelişim içerisinde büyüyen Yomra’mıza bir yatırım kazandırmak istiyoruz. Yetkili arkadaşlarımız arazimiz üzerinde gerekli incelemeleri yaparak bir çalışma yürütecek. En kısa zamanda da yatırımımızın temelini atmak istiyoruz” diye konuştu.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER