SON DAKİKA

Yomra Medya

BAŞKAN BIYIK’TAN YOĞUN MESAİ

BAŞKAN BIYIK’TAN YOĞUN MESAİ
Bu haber 11 Ağustos 2022 - 21:18 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık, ilçe genelinde planlı bir şekilde eş zamanlı olarak yürütülen çalışmaları yerinde inceledi.

Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Şimşek, Yomra Belediyesi Fen İşleri Müdürü Hakan Abdioğlu ve Fen İşleri personelleri ile birlikte Kaşüstü Mahallesi ve Sancak Mahallesi’nde devam eden çalışmaları ve önümüzdeki günlerde yapılması planlanan işleri inceleyen Başkan Bıyık, vatandaşlar ile de sohbet etti.
Yomra Belediyesi ekiplerinin tüm gücüyle sahada olduğunu vurgulayan Belediye Başkanı Mustafa Bıyık ‘’ İlçemizin her noktasına hizmet götürmeye, her vatandaşımıza dokunmaya çalışıyoruz. Hem altyapı hem üst yapı çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor. Özellikle ilçemizin en büyük sorunlarından olan doğalgazı bir an önce ilçemizde bulunan her haneye ulaştırmak için var gücümüzle çalışıyoruz. İlçemize doğalgaz getirecek olan Yalıncak-Kaşüstü Doğalgaz Bağlantı Hattı’ndaki yapım çalışmalarını yerinde inceledik İlçemizdeki şebeke çalışmalarında olduğu gibi ana hattın inşa çalışmalarına da belediye olarak her türlü desteği veriyoruz. Hükümet Caddesi ve yan yollarında yapımına devam ettiğimiz sokak yenileme ve alt yapı çalışmaları ile sokağın tekrar kazınmaması için doğalgaz çalışmalarını ivedilikle sürdürüyoruz. Sancak Mahallesi Şehit Osman Bayrak Caddesi’ni Adnan Kahveci Caddesi’ne bağlayacak olan ara yolda modern bir merdiven yapmayı planlıyoruz. Bunun akabinde yine o bölgede bulunan imar yollarını açarak vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Kaşüstü Mahallemizde uzun zamandır yapımını sürdürdüğümüz ve yakın zamanda hizmet açmayı planladığımız yeni pazar yerinde zemin betonlama ve çevre düzenleme çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Yine Kaşüstü Mustafa Çam Parkı Sosyal Yaşam Alanı’nda çalışmalarımız hız kesmiyor. Çok zamana yaymadan bu parkımızı da vatandaşlarımıza layık modern bir şekilde tamamlayarak hizmete açacağız. Ayrıca Kaşüstü Mahallemiz Okullar 3 Nolu Sokak’ta da incelemelerde bulundum. Burada bir imar yolumuz var onu da plana aldık. Gerekli çalışmalarımızı yaparak vatandaşımızın hizmetine sunacağız. Yaptığımız çalışmalarla ilgili vatandaşlarımızın taleplerini ve görüşlerini her zaman dinliyoruz. Ortak akıl ile ilçemizi geliştirmeye devam edeceğiz. İlçemizin eksikliklerini hızla gidermek ve daha yaşanabilir bir Yomra için var gücümüzle çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” diye konuştu.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER