SON DAKİKA

Yomra Medya

BAŞKAN BIYIK MEZUN OLDUĞU OKULU ZİYARET ETTİ

BAŞKAN BIYIK MEZUN OLDUĞU OKULU ZİYARET ETTİ
Bu haber 01 Haziran 2022 - 16:46 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık, mezun olduğu Affan Kitapçıoğlu Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti.

Öğrencilerin çiçekle karşıladığı Başkan Bıyık,   öğrencilik yıllarını geçirdiği okula yeniden gelmenin heyecan ve mutluluğunu yaşadı. Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık, 1997 yılında mezun olduğu ve geçtiğimiz günlerde başarılarla dolu yarım asırı geride bırakarak 50. Kuruluş Yıldönümü’nü kutlayan Affan Kitapçıoğlu Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti. Okul Müdürü Eren Çavdaroğlu, öğretmenler, öğrenciler ve  Okul Aile Birliği üyeleri ile sohbet eden Başkan Bıyık, ‘’Ankara’da düzenlenen Trabzon Tanıtım Günleri sebebiyle 50. Kuruluş Yıldönümü kutlamalarında aranızda olamadım. Affan Kitapçıoğlu Lisesi hayatımda her zaman ayrı bir yere sahiptir. Öğretmen, öğrenci ve okul aile birliği üyesi arkadaşlarımızla bir arada olmak gerçekten güzel ve özel bir duygu.

Benim için vazgeçilmez olan ve en fazla destek vermemiz gereken kurumlardan biri kuşkusuz eğitim kurumları. Her zaman eğitimden gelen talepleri önceliğimiz olarak görmüşüzdür. Yomra Belediyesi olarak her zaman yanınızda olacağız. Eğitime verdiğimiz desteği bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da sürdüreceğiz’’ dedi.

Başkan Bıyık’ı okulun bahçesinde karşılayan Okul Müdürü Eren Çavdaroğlu ‘’Başkanımızın çok yoğun çalıştığını biliyorum. O nedenle bize vakit ayırıp okulamuza geldiği için ve okulumuzun 50. kuruluş yılı etkinliklerine vermiş olduğu desteklerden ötürü kendisine çok teşekkür ediyorum. Bugün sizler tarafından hatırlanmak ve ziyaret edilmek gerçekten güzel bir duygu. Başkanımızın her daim desteğini hissediyorduk. Şimdi aramızda olması da bizleri mutlu etti” ifadelerini kullandı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER