SON DAKİKA

Yomra Medya

BAŞKAN BIYIK MARMARA’YI ARŞINLADI

BAŞKAN BIYIK MARMARA’YI ARŞINLADI
Bu haber 20 Ekim 2021 - 12:58 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık, Marmara Bölgesi’nde çeşitli temaslarda bulundu. Trabzon Dernekler Federasyonu tararfından İstanbul’da düzenlenen Trabzon Tanıtım Günleri’ne katılan Başkan Bıyık, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Çevre Şehircilik eski Bakanı Erdoğan Bayraktar’ı Yomra standında ağırladı.

BAYRAKTAR YOMRA’YA GÜÇ VERDİ
Başkan Bıyık’tan çalışmaları hususunda bilgi alan eski Bakan Bayraktar, Yomra’ya katkı verecek çalışmalara destek olmaktan memnuniyet duyacağını söyledi. Başkan Bıyık, Bakan Bayraktar’a ilgi ve alakası nedeniyle teşekkür etti.

YOMRA’YA YATIRIM YAPMAYA DAVET ETTİ
Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık, İstanbul’un en gözde turizm tesislerinden Flamingoköy’ün sahibi Yomralı iş insanı Metin Atasoy’u işletmesinde ziyaret etti. Atasoy’u Flamingoköy formatında bir turizm tesisini Yomra’ya kazandırması için ilçeye yatırım yapmaya davet eden Başkanımız, “Yomra, Doğu Karadeniz’in en önemli turizm merkezi konumundadır. Metin Atasoy gibi titiz, yaptığı işi en üst noktaya taşıyacak bilgi ve donanıma sahip değerlerimizin ilçemizde yatırım yapması, istihdama katkı vermesi bizleri ziyadesiyle mutlu edecektir” dedi. Atasoy ise ziyaretleri ve davetlerinden ötürü Başkan Bıyık’a teşekkür etti.

HEMŞEHRİLERİ İLE KUCAKLAŞTI
Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık, Marmara temaslarında bir çok hemşehri derneği ve Yomralı hemşehrilerine de ziyarette bulundu. Güngören Trabzonlular Derneği’ni ziyaret eden Başkan Bıyık, Dernek Başkanı İbrahim Yılmaz ve Trabzonlu hemşehrileri ile sohbet etti. Başkan Bıyık ayrıca İstanbul Yomralılar Derneği’nde Dernek Başkanı Şahin Çakır ve Yomralı hemşehrileri ile Arnavutköy Trabzonlular Derneği’nde Dernek Başkanı Ahmet Can ve Trabzonlularla buluştu. Başkan Bıyık, hemşehri derneklerini ziyaretlerinde çalışmaları hakkında bilgilendirmede bulundu. Başkan Bıyık, Marmara Bölgesinde ayrıca bir çok iş insanı ve Yomralı’yı ziyaret ederek hasbihal oldu.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER