SON DAKİKA

Yomra Medya

BAŞKAN BIYIK GURBETTEKİ HEMŞEHRİLERİ İLE BULUŞTU

BAŞKAN BIYIK GURBETTEKİ HEMŞEHRİLERİ İLE BULUŞTU
Bu haber 27 Şubat 2022 - 0:13 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık, il dışında çeşitli temaslarda bulundu. Yomra’nın Demirciler Köyü’nden yıllar evvel göç ederek İstanbul’un Beykoz ilçesi Cumhuriyet Köyü’ne yerleşen hemşehrileri ile buluşan Başkan Bıyık, gurbetteki Yomralılarla uzun süre sohbet etti.

Başkan Bıyık, Trabzonlu yazar Sunay Akın’ı, çeşitli dünya ülkelerinden getirdiği oyuncaklarla İstanbul’da kurduğu Oyuncak Müzesi’nde ziyaret etti. Akın ile kültür sanat faaliyetlerine yönelik istişarelerde bulunan Başkan Bıyık, yapımı tamamlanma aşamasına gelen Yomra Kültür Merkezi’nde söyleşi programı düzenlemek için Sunay Akın’dan söz aldı.

Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık, Eskişehir’de de Yomralı hemşehrileri ile buluştu. Eskişehir’de faaliyet gösteren AYD İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Yomralı Orhan Aydın, yönetim kurulu üyeleri ve Eskişehir’deki Yomralılarla bir araya gelen Bıyık, Trabzonspor-Kayserispor maçını Yomralı hemşehrileri ile birlikte izledi. Dünyanın neresinde olursa olsun tüm Yomralılara hizmet için görevde olduklarını belirten Bıyık, gurbetteki Yomralılarla buluşmaya devam edeceklerini söyledi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER