SON DAKİKA

Yomra Medya

BAŞKAN BIYIK GENÇLERLE BULUŞTU

BAŞKAN BIYIK GENÇLERLE BULUŞTU
Bu haber 31 Ekim 2021 - 11:07 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık, gençlerle bir araya gelerek hem çalışmalarını anlattı, hem de gençlerin sorun ve taleplerini dinledi. Başkan Bıyık, gençlerin sorularını da ayrıntıları ile yanıtladı.

Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık, Kaşüstü Mahallesi’nde gençlerle buluştu. Mahalle gençleri ile gerçekleştirdiği sohbet toplantısında değişik siyasi görüşlere mensup insanların aynı masa etrafında toplanmasının Türkiye için önemine değinen Bıyık, “Şuanda bulunduğumuz masanın etrafında her siyasi partiye mensup arkadaşlar var. Siyasi probagandalara yer vermeden sizlerle karşılıklı olarak sohbet etmek, öneri ve taleplerini dinlemek istedim. Hepimizin amacı ilçemize faydalı olacak işlere imza atmaktır. Sonuçta hepimiz bu ilçede yaşıyoruz ve gelecek nesillere güzel bir ilçe bırakmak hepimizin görevidir. Biz gençlere çok değer veriyoruz. Gençliğin kendini mutlu hissedebildiği bir şehir oluşturmak istiyoruz. Bu kapsamda sizin düşünceleriniz bizim için çok önemlidir” dedi.

Başkan Bıyık, gençlerle gerçekleştirdiği sohbet toplantısında Yomra Belediyesinin çalışmaları ile ilgili ayrıntılı açıklamalarda bulundu. Gençlerin talep ve önerilerini de dinleyen Bıyık, soruları da ayrıntıları ile cevaplandırdı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER