SON DAKİKA

Yomra Medya

BAŞKAN BIYIK AK PARTİ’Yİ ZİYARET ETTİ

BAŞKAN BIYIK AK PARTİ’Yİ ZİYARET ETTİ
Bu haber 26 Ekim 2021 - 17:29 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık, AK Parti Yomra İlçe Teşkilatı’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Beraberindeki Yomra Belediye Meclisi Üyeleri Fatih Şimşek, Muharrem Turan ve Rasim Arslan ile AK Parti İlçe Teşkilatı’nı ziyaret eden Bıyık, AK Parti Yomra İlçe Başkanı Abdülkadir Özdemir ve yönetim kurulu üyelerini göreve başlamaları nedeniyle tebrik etti ve başarılar diledi.

Yomra Belediyesinin çalışmaları hususunda AK Parti İlçe Başkanı Özdemir ve yönetim kurulu üyelerini bilgilendiren Başkan Bıyık, Yomra için güç birliği oluşturmak istediklerini kaydetti. Hangi siyasi görüşe mensup olursa olsun kapısının herkese açık olduğunu kaydeden Bıyık, “Bizim önceliğimiz Yomra’nın çıkarlarıdır. Bizim önceliğimiz Yomra’nın gelişmesi, kalkınması, Yomralının nezih ortamda yaşamasını temin etmektir. Bu amaçla çok işler yaptık, daha da yapacak çok işimiz var. Bu kapsamda konu Yomra’nın çıkarları olunca, siyasi partilerin Yomra teşkilatlarının bir ve beraber olmasını hep arzu ettik. Zira insanlarda, siyasi partilerde fanidir lakin yurdumuz, vatanımız, ilçemiz Allah’ın izni ile kalıcıdır. Bu vesile ile Yomra’nın çıkarlarından yana duruş ortaya koyacaklarından şüphe duymadığım AK Parti İlçe Başkanı Abdülkadir Özdemir ve kıymetli yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyor, çalışmalarında üstün başarılar diliyorum” diye konuştu.

AK Parti İlçe Başkanı Özdemir ise ziyaretlerinden ötürü Belediye Başkanı Bıyık’a teşekkür etti. Yomra için yapılabilecek her şeye katkı vermeye hazır olduklarını belirten Özdemir, “Bu hususta kimsenin şüphesi olmasın. Bizler, hepimiz Yomralı’yız. İlçemizin elde edeceği kazanımlardan bizler ziyadesi ile memnun ve mutlu oluruz. Hükümetimiz, Büyükşehir Belediyemiz bu zamana kadar Yomra’ya önemli katkılarda bulunmuştur, bundan sonra da bulunmaya devam edecektir. Bu katkılar bizler için gurur kaynağıdır” şeklinde konuştu.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER