SON DAKİKA

Yomra Medya

Başkan Ağaoğlu açıkladı: Yeni teknik direktör…

Başkan Ağaoğlu açıkladı: Yeni teknik direktör…
Bu haber 29 Mayıs 2018 - 13:50 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, yeni teknik direktör konusunda açıklamalarda bulundu. Ağaoğlu “Kulübün hocası kim olacak konusu var. Bu kadar ismin gündeme getirilmesini doğru bulmuyorum. Bunların bir meslek onuru var. İsimlerinin gündem getirip Trabzonspor ile anlaşamadı deyip gündemden düşürmek çok yanlış bir davranış.

Bu şekilde gündeme gelen Trabzonspor’un hiç gündemine gelmeyen hocalardan özür diliyorum. Taraftara çok büyük saygın var. Safiyane duygularla sosyal medyayı kullanan taraftarlara da çok büyük saygın var. Biz kulübün başkanı günde binin üzerinde rahmetli annesine ağır hakaretlerle, ailesini işin içine karıştırıp, en basiti bela okunması. Aile en kutsal varlıktır.

Hiçbir farklı düşüncesi olmaksızın bu kulübü yönetmeye talip olan insanların bunun içine yönetici arkadaşlarda dahil bu şekilde hakaret etme hakkını kimse kimseye vermez. Bunların algı operasyonu olduğunu ve bazı kaynaklardan yönetildiğini biliyoruz. Bu camiaya yakışmayan bir davranış. Bu şekilde kulüp başkanına ayar vereceğinizi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Netice itibari ile bu kulübün bir hocası olacaktır. En geç yarın(Çarşamba) Perşembe günü hoca açıklanacaktır. Trabzonspor kulübünün karar meçi yönetim kuruludur ve hangi hoca ile çalışılacağına karar vermek Trabzonspor yönetim kuruludur. Bu hassasiyeti göstermelerini istiyorum.” ifadelerini kullandı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER